Филтри -

Опреми за сено Pronar

Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

74 огласа: Опреми за сено Pronar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови обвиткувач на округли бали Pronar Z 245-1
1
Контактирајте го продавачот
13.130 € PLN 55.920 PLN
Обвиткувач на округли бали
Потребна сила на трактор 48 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.130 € PLN 55.920 PLN
Обвиткувач на округли бали
Потребна сила на трактор 48 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.010 € PLN 102.300 PLN
Ротациона косачка
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
18.670 € PLN 79.540 PLN
Гребло
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.14 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
27.950 € PLN 119.100 PLN
Гребло
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
25.820 € PLN 110.000 PLN
Гребло
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.9 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
20.300 € PLN 86.490 PLN
Гребло
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.335 € PLN 35.510 PLN
Гребло
Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.617 € PLN 23.930 PLN
Гребло
Капацитет 4.2 ха/час Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.080 € PLN 17.380 PLN
Гребло
Капацитет 3.5 ха/час Потребна сила на трактор 25 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Полска, Nowa Dąbia
нови гребло Pronar ZKP 300
1
Контактирајте го продавачот
3.922 € PLN 16.710 PLN
Гребло
Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 20 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.380 € PLN 56.990 PLN
Сенопревртувач
Капацитет 9 ха/час Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Полска, Nowa Dąbia
нови сенопревртувач Pronar PWP 770 нови сенопревртувач Pronar PWP 770 нови сенопревртувач Pronar PWP 770
3
Контактирајте го продавачот
10.130 € PLN 43.140 PLN
Сенопревртувач
Капацитет 7.7 ха/час Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Полска, Nowa Dąbia
нови сенопревртувач Pronar PWP 530 нови сенопревртувач Pronar PWP 530 нови сенопревртувач Pronar PWP 530
3
Контактирајте го продавачот
7.044 € PLN 30.010 PLN
Сенопревртувач
Капацитет 5.3 ха/час Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.3 м
Полска, Nowa Dąbia
нови сенопревртувач Pronar PWP 460 нови сенопревртувач Pronar PWP 460
2
Контактирајте го продавачот
6.727 € PLN 28.660 PLN
Сенопревртувач
Капацитет 4.6 ха/час Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
41.870 € PLN 178.400 PLN
Ротациона косачка
Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 11 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
25.560 € PLN 108.900 PLN
Ротациона косачка
Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.3 м
Полска, Nowa Dąbia
нови ротациона косачка Pronar PDD 830 нови ротациона косачка Pronar PDD 830 нови ротациона косачка Pronar PDD 830
3
Контактирајте го продавачот
18.520 € PLN 78.900 PLN
Ротациона косачка
Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Сенопревртувач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
9.950 € PLN 42.390 PLN
Ротациона косачка
Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 95 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.9 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
14.030 € PLN 59.760 PLN
Ротациона косачка
Капацитет 3.4 ха/час Потребна сила на трактор 95 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Полска, Nowa Dąbia
нови ротациона косачка Pronar PDF340
1
Контактирајте го продавачот
11.290 € PLN 48.080 PLN
Ротациона косачка
Капацитет 3.4 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.490 € PLN 57.480 PLN
Ротациона косачка
Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
10.750 € PLN 45.800 PLN
Ротациона косачка
Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
нови ротациона косачка Pronar PDF 300C нови ротациона косачка Pronar PDF 300C
2
Контактирајте го продавачот
12.690 € PLN 54.080 PLN
Ротациона косачка
Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Претплати се