Филтри -

Опреми за сено SIP

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

39 огласа: Опреми за сено SIP

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Ротациона косачка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.290 € Без ДДВ
Авто-вчитување на приколка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Grimma
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.990 € Со вклучен ДДВ
Сенопревртувач
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kirchdorf
Контактирајте го продавачот
10.619 €
Лентест собирач на сено
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
900 € Без ДДВ
Гребло
Година 1900 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Норвешка, Oppland
аукција 17,15 € SEK 200 SEK
Гребло
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.084 €
Сенопревртувач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.625 €
Сенопревртувач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.650 €
Сенопревртувач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-3311 Zeillern
Контактирајте го продавачот
6.874 €
Сенопревртувач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-3311 Zeillern
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Ротациона косачка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3311 Zeillern
ротациона косачка SIP disc 300f alp ротациона косачка SIP disc 300f alp ротациона косачка SIP disc 300f alp
3
Контактирајте го продавачот
9.584 €
Ротациона косачка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3311 Zeillern
Контактирајте го продавачот
24.916 €
Ротациона косачка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3311 Zeillern
Контактирајте го продавачот
5.310 €
Ротациона косачка
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.042 €
Сенопревртувач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.619 €
Сенопревртувач
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.806 €
Сенопревртувач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-83104 Tuntenhausen
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Сенопревртувач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сенопревртувач
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сенопревртувач
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
18.240 € PLN 79.000 PLN
Гребло
Капацитет 9 ха/час Потребна сила на трактор 3750 кс
Година 2022 Километража 50 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Smęgorzów
Контактирајте го продавачот
15.010 € PLN 65.000 PLN
Сенопревртувач
Капацитет 9.5 ха/час Потребна сила на трактор 4560 кс
Година 2018 Километража 150 м/ч Ширина на опфаќање 7.85 м
Полска, Jarosław
Контактирајте го продавачот
28.870 € PLN 125.000 PLN
Самоодна косилка
Година Километража 50 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Jarosław
Контактирајте го продавачот
2.450 €
Сенопревртувач
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 5.55 м
Германија, Bockel - Gyhum
ротациона косачка SIP Silvercut 380 S ротациона косачка SIP Silvercut 380 S ротациона косачка SIP Silvercut 380 S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3.67 м
Холандија, Beilen
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се