Филтри -

Опреми за сено SaMASZ

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

53 огласа: Опреми за сено SaMASZ

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Холандија, Vriezenveen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.033 €
Ротациона косачка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
ротациона косачка SaMASZ xt340 & xt390
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.6 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
6.967 € PLN 29.900 PLN
Ротациона косачка
Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 85 кс
Година 2021 Километража 200 м/ч Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Włosienica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
7.990 € Со вклучен ДДВ
Ротациона косачка
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража 25 м/ч Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косачка со климатик
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Meschede
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Ротациона косачка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vollenhove
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vollenhove
нови ротациона косачка SaMASZ Samba 240 / 280
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.175 € PLN 26.500 PLN
Ротациона косачка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Podegrodzie
нови ротациона косачка SaMASZ нови ротациона косачка SaMASZ
2
Контактирајте го продавачот
3.845 € PLN 16.500 PLN
Ротациона косачка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона косачка
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
нови ротациона косачка SaMASZ XT-F 342
1
Контактирајте го продавачот
10.990 € Со вклучен ДДВ
Ротациона косачка
Година Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Австрија, Eberschwang
сенопревртувач SaMASZ schudder met ruim 11 meter werkbreedte сенопревртувач SaMASZ schudder met ruim 11 meter werkbreedte сенопревртувач SaMASZ schudder met ruim 11 meter werkbreedte
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сенопревртувач
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Middelburg
Контактирајте го продавачот
11.667 €
Сенопревртувач
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Лентест собирач на сено
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Middelburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косачка со климатик
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Германија, Ragow/Merz OT Ragow
Контактирајте го продавачот
2.200 US$ EUR ≈ 2.013 €
Ротациона косачка
Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 82 кс
Година 12/2010 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 3.9 м
Белорусија, Kobryn
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи