Филтри -

Опреми за сено Sipma

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Опреми за сено Sipma

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.080 € PLN 60.000 PLN
Преса за роло бали
Капацитет 1.5 ха/час Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 55 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Białystok
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
4.600 US$ EUR ≈ 4.318 €
Преса за четвртасти бали
Година 01/1990 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
900 € Без ДДВ
Преса за четвртасти бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Oppland
Контактирајте го продавачот
3.521 € PLN 15.000 PLN
Гребло
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Полска, Rajgród
Контактирајте го продавачот
5.600 US$ EUR ≈ 5.257 €
Преса за четвртасти бали
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
5.600 US$ EUR ≈ 5.257 €
Преса за четвртасти бали
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина
нови преса за роло бали Sipma PZ 2780 SUPRA нови преса за роло бали Sipma PZ 2780 SUPRA
2
Контактирајте го продавачот
71.550 € KZT 34.160.000 KZT
Преса за роло бали
Потребна сила на трактор 102 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Казахстан, Astana
нови гребло Sipma ZK720SPINNER
1
Контактирајте го продавачот
30.750 € KZT 14.680.000 KZT
Гребло
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Казахстан, Astana
нови обвиткувач на округли бали Sipma OS7531MAJA нови обвиткувач на округли бали Sipma OS7531MAJA нови обвиткувач на округли бали Sipma OS7531MAJA
3
Контактирајте го продавачот
23.450 € KZT 11.200.000 KZT
Обвиткувач на округли бали
Потребна сила на трактор 48 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
4.294 € KZT 2.050.000 KZT
Обвиткувач на округли бали
Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Astana
нови ротациона косачка Sipma KD2910KOS нови ротациона косачка Sipma KD2910KOS нови ротациона косачка Sipma KD2910KOS
3
Контактирајте го продавачот
12.470 € KZT 5.953.000 KZT
Ротациона косачка
Капацитет 3 ха/час Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.9 м
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
9.366 € PLN 39.900 PLN
Обвиткувач на округли бали
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Rajgród
Контактирајте го продавачот
12.390 € PLN 52.800 PLN
Гребло
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Rajgród
Контактирајте го продавачот
20.890 € PLN 89.000 PLN
Преса за роло бали
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Rajgród
Контактирајте го продавачот
4.900 US$ EUR ≈ 4.600 €
Преса за четвртасти бали
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вінницький р-он., с.Тиврів
Контактирајте го продавачот
9.506 € PLN 40.500 PLN
Преса за роло бали
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
22.500 € Со вклучен ДДВ
Гребло
Година Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Гребло
Година Километража Ширина на опфаќање 2400 м
Австрија, Eberschwang
нови преса за четвртасти бали Sipma 4010
1
Контактирајте го продавачот
22.140 € UZS 298.000.000 UZS
Преса за четвртасти бали
Ширина на бала 460 мм Висина на бала 400 мм Максимална должина на бала 1300 мм Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 38 кс
Година 09/2023 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Узбекистан
нови преса за роло бали Sipma 1210
1
Контактирајте го продавачот
28.040 € UZS 377.400.000 UZS
Преса за роло бали
Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 55 кс
Година 09/2023 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Узбекистан, Tashkent
нови преса за четвртасти бали Sipma 4010 нови преса за четвртасти бали Sipma 4010
2
Контактирајте го продавачот
20.840 € UZS 280.500.000 UZS
Преса за четвртасти бали
Ширина на бала 460 мм Висина на бала 400 мм Максимална должина на бала 1300 мм Потребна сила на трактор 38 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
1.854 € PLN 7.900 PLN
Преса за роло бали
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
19.480 € PLN 83.000 PLN
Преса за роло бали
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
42.080 € KZT 20.090.000 KZT
Преса за роло бали
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Казахстан, Astana
нови гребло Sipma ZK450WIR нови гребло Sipma ZK450WIR нови гребло Sipma ZK450WIR
3
Контактирајте го продавачот
11.620 € KZT 5.547.000 KZT
Гребло
Потребна сила на трактор 35 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Казахстан, Astana
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се