Филтри -

Опреми за сено Talex

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

41 огласа: Опреми за сено Talex

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Ротациона косачка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.990 € Со вклучен ДДВ
Обвиткувач на округли бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.900 € Со вклучен ДДВ
Сенопревртувач
Потребна сила на трактор 60 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Австрија, Eberschwang
нови ротациона косачка Talex ECO CUT нови ротациона косачка Talex ECO CUT нови ротациона косачка Talex ECO CUT
3
Контактирајте го продавачот
1.829 € PLN 8.000 PLN
Ротациона косачка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.750 €
Ротациона косачка
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Ротациона косачка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.440 € Со вклучен ДДВ
Ротациона косачка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.35 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.65 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
17.750 € Со вклучен ДДВ
Обвиткувач на округли бали
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
4.400 € Без ДДВ
Гребло
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
5.374 € PLN 23.500 PLN
Ротациона косачка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Сенопревртувач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
5.396 € PLN 23.600 PLN
Гребло
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.490 € PLN 59.000 PLN
Обвиткувач на округли бали
Потребна сила на трактор 48 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.922 € PLN 25.900 PLN
Гребло
Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.253 € PLN 18.600 PLN
Гребло
Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.974 € PLN 30.500 PLN
Сенопревртувач
Потребна сила на трактор 35 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.745 € PLN 29.500 PLN
Сенопревртувач
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.236 € PLN 22.900 PLN
Сенопревртувач
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.745 € PLN 29.500 PLN
Сенопревртувач
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.75 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.761 € PLN 7.700 PLN
Ротациона косачка
Потребна сила на трактор 20 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.35 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.761 € PLN 7.700 PLN
Ротациона косачка
Потребна сила на трактор 14 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.35 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.858 € PLN 12.500 PLN
Ротациона косачка
Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 18 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.35 м
Полска, Nowa Dąbia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи