Филтри -

Плугови

Резултати од пребарување: 1007 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1007 огласа: Плугови

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 3
Норвешка, Alta
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Година 2014 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Preetz
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.649 € PLN 28.380 PLN
Потребна сила на трактор 200 кс Тип за трактор
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта 6
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.896 € PLN 42.240 PLN
Потребна сила на трактор 200 кс Тип за трактор
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта 6
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.349 € PLN 35.640 PLN
Потребна сила на трактор 200 кс Тип за трактор
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта 6
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.181 € PLN 34.920 PLN
Потребна сила на трактор 200 кс Тип за трактор
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта 4
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.112 € PLN 30.360 PLN
Потребна сила на трактор 200 кс Тип за трактор
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта 4
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
14.370 € PLN 61.320 PLN
Потребна сила на трактор 220 кс Тип за трактор
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта 5
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.875 € PLN 25.080 PLN
Потребна сила на трактор 200 кс Тип за трактор
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта 4
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
12.850 € PLN 54.840 PLN
Потребна сила на трактор 180 кс Тип за трактор
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.5 м Број на куќишта 5
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
15.860 € PLN 67.680 PLN
Потребна сила на трактор 280 кс Тип за трактор
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта 7
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.750 €
Година 2000 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Година 2018 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
14.138 €
Година 2004 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
плуг Amazone cayros m 4-950
1
Контактирајте го продавачот
14.859 €
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
17.610 €
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
аукција 60,18 € SEK 700 SEK
Тип за трактор
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Шведска, Skövde
нови плуг Veles-Agro ПНВБ-4-35 (Lemken)
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
4.125 € UAH 178.000 UAH
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 1.6 ха/час Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.6 м Број на куќишта 4
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
22.640 € UAH 977.000 UAH
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.5 м Број на куќишта 5
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
3.360 € UAH 145.000 UAH
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 80 ха/час Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.2 м Број на куќишта 3
Украина, Odessa
нови плуг Veles-Agro ПНВБ-3-40+1 нови плуг Veles-Agro ПНВБ-3-40+1 нови плуг Veles-Agro ПНВБ-3-40+1
3
Контактирајте го продавачот
4.658 € UAH 201.000 UAH
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Ширина на опфаќање Број на куќишта 3+1
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
6.721 € UAH 290.000 UAH
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.5 м Број на куќишта 5
Украина, Odessa
аукција аукција
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
аукција аукција
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1007 огласа
Прикажи