Филтри -

Плугови Amazone

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

27 огласа: Плугови Amazone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Holle-Grasdorf
нови плуг Amazone Vorschäler M0 нови плуг Amazone Vorschäler M0 нови плуг Amazone Vorschäler M0
3
Контактирајте го продавачот
1.875 €
Година 2021 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Bevern
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
плуг Amazone cayros xms 950 vs
1
Контактирајте го продавачот
24.389 €
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Холандија, Roosendaal
плуг Amazone cayros xms 950 vs
1
Контактирајте го продавачот
24.389 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта
Германија, Hamburg
плуг Amazone cayros xms 950 vs
1
Контактирајте го продавачот
24.389 €
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Холандија, Boekel
плуг Amazone cayron 200
1
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Година 2018 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, De-26899 Rhede-Brual
Контактирајте го продавачот
10.504 €
Година 2017 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Година 2021 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, De-26899 Rhede-Brual
нови плуг Amazone Cayros XMS нови плуг Amazone Cayros XMS
2
Контактирајте го продавачот
28.000 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на обработка 4000 мм Потребна сила на трактор 132 кс Тип за трактор
Година 2021 Ширина на опфаќање 320 м Број на куќишта 4
Киргистан, Novopokrovka
плуг Amazone teres 300 v 5+0 100 pf плуг Amazone teres 300 v 5+0 100 pf плуг Amazone teres 300 v 5+0 100 pf
3
Контактирајте го продавачот
37.731 €
Година 2024 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, De-56642 Kruft
Контактирајте го продавачот
22.451 €
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
плуг Amazone cayros xm 950 vs плуг Amazone cayros xm 950 vs плуг Amazone cayros xm 950 vs
3
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Холандија, Broekland
нови плуг Amazone Tyrok 400 V 7+0 100 нови плуг Amazone Tyrok 400 V 7+0 100 нови плуг Amazone Tyrok 400 V 7+0 100
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Holle-Grasdorf
нови плуг Amazone CAYROS XMS 950 VS 4-Schar нови плуг Amazone CAYROS XMS 950 VS 4-Schar
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Holle-Grasdorf
нови плуг Amazone CAYROS XM 950 S 4-Schar нови плуг Amazone CAYROS XM 950 S 4-Schar
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Година 2020 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Holle-Grasdorf
нови плуг Amazone Teres 300 V 5+0 100 нови плуг Amazone Teres 300 V 5+0 100 нови плуг Amazone Teres 300 V 5+0 100
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Bad Oldesloe
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи