Филтри -

Плугови Bomet

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

45 огласа: Плугови Bomet

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Контактирајте го продавачот
2.416 € PLN 10.300 PLN
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 61 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 0.9 м Број на куќишта 3
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.885 € PLN 12.300 PLN
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 82 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.2 м Број на куќишта 4
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови плуг Bomet U040 0,6m 2 talerzowy Lepus нови плуг Bomet U040 0,6m 2 talerzowy Lepus нови плуг Bomet U040 0,6m 2 talerzowy Lepus
3
Контактирајте го продавачот
1.947 € PLN 8.300 PLN
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 41 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 0.6 м Број на куќишта 2
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.427 € PLN 27.400 PLN
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 125 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.502 м Број на куќишта 4+1
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.442 € PLN 23.200 PLN
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.202 м Број на куќишта 4
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.457 € PLN 19.000 PLN
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 0.901 м Број на куќишта 3
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.442 € PLN 23.200 PLN
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.202 м Број на куќишта 3+1
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.668 € PLN 19.900 PLN
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.201 м Број на куќишта 3+1
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.894 € PLN 16.600 PLN
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 0.901 м Број на куќишта 3
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.442 € PLN 23.200 PLN
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.501 м Број на куќишта 4+1
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.668 € PLN 19.900 PLN
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.201 м Број на куќишта 4
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.659 € PLN 15.600 PLN
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 55 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.01 м Број на куќишта 3+1
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.120 € PLN 13.300 PLN
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 0.75 м Број на куќишта 2+1
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.580 € PLN 11.000 PLN
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 0.5 м Број на куќишта 2
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.120 € PLN 13.300 PLN
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 0.75 м Број на куќишта 3
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.049 € PLN 13.000 PLN
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 125 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.75 м Број на куќишта 5
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.651 € PLN 11.300 PLN
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.5 м Број на куќишта 5
Полска, Nowa Dąbia
нови плуг Bomet U013 korpus: 35cm, 0,7m z zabezpieczeniem śrubowym Lyra нови плуг Bomet U013 korpus: 35cm, 0,7m z zabezpieczeniem śrubowym Lyra нови плуг Bomet U013 korpus: 35cm, 0,7m z zabezpieczeniem śrubowym Lyra
3
Контактирајте го продавачот
1.314 € PLN 5.600 PLN
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 45 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 0.7 м Број на куќишта 2
Полска, Nowa Dąbia
нови плуг Bomet U013/2 korpus:30cm, 1,2m z zabezpieczeniem śrubowym Lyra нови плуг Bomet U013/2 korpus:30cm, 1,2m z zabezpieczeniem śrubowym Lyra нови плуг Bomet U013/2 korpus:30cm, 1,2m z zabezpieczeniem śrubowym Lyra
3
Контактирајте го продавачот
2.182 € PLN 9.300 PLN
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 88 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.2 м Број на куќишта 4
Полска, Nowa Dąbia
нови плуг Bomet U013/2 korpus:35cm, 1,4m z zabezpieczeniem śrubowym Lyra нови плуг Bomet U013/2 korpus:35cm, 1,4m z zabezpieczeniem śrubowym Lyra нови плуг Bomet U013/2 korpus:35cm, 1,4m z zabezpieczeniem śrubowym Lyra
3
Контактирајте го продавачот
2.487 € PLN 10.600 PLN
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.4 м Број на куќишта 4
Полска, Nowa Dąbia
нови плуг Bomet U013 korpus:30cm, 0,6m z zabezpieczeniem śrubowym Lyra нови плуг Bomet U013 korpus:30cm, 0,6m z zabezpieczeniem śrubowym Lyra нови плуг Bomet U013 korpus:30cm, 0,6m z zabezpieczeniem śrubowym Lyra
3
Контактирајте го продавачот
1.067 € PLN 4.550 PLN
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 44 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 0.6 м Број на куќишта 2
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.490 € PLN 6.350 PLN
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 66 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 0.9 м Број на куќишта 3
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.888 € PLN 8.050 PLN
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.05 м Број на куќишта 3
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.559 € PLN 23.700 PLN
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.8 м Број на куќишта 3+1
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
2.838 € PLN 12.100 PLN
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 125 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.75 м Број на куќишта 5
Полска, Nowa Dąbia
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи