Филтри -

Плугови Kverneland

Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

75 огласа: Плугови Kverneland

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Година 2021 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.150 €
Година 2016 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Франција, Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.480 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
аукција 8,68 € SEK 100 SEK
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 3
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Германија, 28876 Oyten
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Liebenwalde
аукција 364,50 € SEK 4.200 SEK
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Тип за трактор
Година 1900 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Норвешка, Herdla
Контактирајте го продавачот
10.531 €
Година 2011 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, At-8410 Kalsdorf
плуг Kverneland 5 ( 4+1 )
1
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.130 €
Година 2016 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
33.200 €
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
аукција 78,11 € SEK 900 SEK
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Шведска, Karlshamn
Контактирајте го продавачот
2.100 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2000 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Латвија, Kuldīga, Kuldīgas n.
плуг Kverneland RN100 плуг Kverneland RN100
2
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Година 2016 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Бугарија, Вълчедръм
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Шведска, Nacka Strand
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Година 2014 Ширина на опфаќање 2.5 м Број на куќишта 5
Литванија, Degučių k.
Контактирајте го продавачот
7.079 €
Година 1996 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.991 €
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
32.833 €
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
33.250 €
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Холандија, BORSSELE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Холандија, BORSSELE
нови плуг Kverneland EG 100-300 нови плуг Kverneland EG 100-300
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Холандија, BORSSELE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи