Филтри -

Плугови Lemken

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

59 огласа: Плугови Lemken

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Контактирајте го продавачот
11.666 €
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.800 €
Година 2015 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
25.575 €
Година 2018 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
38.570 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
1.999 €
Година 1996 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Kruckow
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Година 2008 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Година 2011 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.320 €
Тип за трактор
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 12
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.310 €
Година 2012 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
7.250 €
Година 2006 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Германија, 28876 Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 190 кс Тип за трактор
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
26.142 €
Година 2014 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Данска, Dk-6000 Kolding
плуг Lemken diamant 16 vu 7+1 плуг Lemken diamant 16 vu 7+1 плуг Lemken diamant 16 vu 7+1
3
Контактирајте го продавачот
73.603 €
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Година 2008 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Liebenwalde
плуг Lemken EurOpal 7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 140 кс Тип за трактор
Година 2005 Ширина на опфаќање 1.6 м Број на куќишта 4
Украина, Безуглівка
плуг Lemken EurOpal 7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 170 кс Тип за трактор
Година 2007 Ширина на опфаќање 2 м Број на куќишта 4+1
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Ширина на опфаќање Број на куќишта 3
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 2004 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Холандија, Ruinerwold
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 180 кс Тип за трактор
Година 2011 Ширина на опфаќање 2 м Број на куќишта 5
Украина, Безуглівка
плуг Lemken Juwel 7 M X 4 L 90 плуг Lemken Juwel 7 M X 4 L 90
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Eckernförde
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.470 €
Тип за трактор
Година 2021 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Теребовля
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи