Филтри -

Плугови Pöttinger

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Плугови Pöttinger

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Контактирајте го продавачот
35.129 €
Година 2022 Ширина на опфаќање 2.4 м Број на куќишта
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
11.947 €
Година 2010 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.138 €
Година 2004 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Година 2008 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Година 2007 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
11.947 €
Година 2010 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
14.833 €
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Година 2014 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.300 €
Година 2013 Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.750 €
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, At-3107 St. Pölten
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Година 2015 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, De-54636 Rittersdorf
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Година 2019 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Gadebusch
Контактирајте го продавачот
33.700 €
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 2016 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Година 2014 Ширина на опфаќање 6 м Број на куќишта
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
32.400 €
Година 2021 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Година 2014 Ширина на опфаќање 2.5 м Број на куќишта
Германија, Neuenkirchen-Vörden
Контактирајте го продавачот
30.160 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 2.45 м Број на куќишта
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
34.244 €
Година 2022 Ширина на опфаќање 2.45 м Број на куќишта
Германија, Sörup
Контактирајте го продавачот
25.150 € PLN 107.000 PLN
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 2 м Број на куќишта 4
Полска, Świdnik
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Година 2016 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи