Филтри -

Пневматски прецизни сеалки

Резултати од пребарување: 512 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

512 огласа: Пневматски прецизни сеалки

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 75 мм Капацитет на резервоар 2200 л Работна брзина 15 км/ч Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Vrublivka
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.840 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет 4.8 ха/час Работни часови 500 ха/час Капацитет на резервоар 640 л Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.4 м
Украина, с. Степове
Контактирајте го продавачот
33.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 900 л Потребна сила на трактор 80 кс Маркер маркер
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
45.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 90 кс Маркер маркер
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
21.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 4
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
пневматска прецизна сеалка MaterMacc Pöttinger  16 ряд. ОБМІН!
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работни часови 2400 ха/час
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Langenstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 16 Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 21.060 €
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.970 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2000 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
13.490 € PLN 59.000 PLN
Број на редови 6
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Bialystok, Podlaskie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Број на редови 12 Работни часови 9884 ха/час ISOBUS ISOBUS
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Број на редови 16
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
нови пневматска прецизна сеалка Great Plains YP825A-0870 нови пневматска прецизна сеалка Great Plains YP825A-0870
2
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.150 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 58 л Потребна сила на трактор 85 кс
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Рославичі
нови пневматска прецизна сеалка Great Plains YP-425A нови пневматска прецизна сеалка Great Plains YP-425A нови пневматска прецизна сеалка Great Plains YP-425A
3
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.200 €
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Рославичі
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Година 2009 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 512 огласа
Прикажи