Филтри -

Пневматски прецизни сеалки Amazone

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

49 огласа: Пневматски прецизни сеалки Amazone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Werl-Oberbergstraße
Контактирајте го продавачот
65.800 € Без ДДВ
Број на редови 6
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4.2 м
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 5000 л Работна брзина 12 км/ч Потребна сила на трактор 250 кс Маркер маркер
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет на резервоар 600 л Работна брзина 15 км/ч Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт Гребінки Васильківський р-н
Контактирајте го продавачот
55.500 €
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4.5 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Година 2009 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Salzkotten
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 € Без ДДВ
Година 2009 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Литванија, Jonava
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2009 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Warburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 5000 л Работна брзина 8 км/ч Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Безуглівка
пневматска прецизна сеалка Amazone Cataya 300 Super пневматска прецизна сеалка Amazone Cataya 300 Super пневматска прецизна сеалка Amazone Cataya 300 Super
3
Контактирајте го продавачот
64.260 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Diez
Контактирајте го продавачот
53.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 14 ха/час Работни часови 8000 ха/час Капацитет на резервоар 4600 л Работна брзина 14 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 2006 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Meppen
пневматска прецизна сеалка Amazone ED 902 K
1
Контактирајте го продавачот
13.866 € Без ДДВ
Година 2006 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.550 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет на резервоар 3000 л Работна брзина 11 км/ч Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2011 Длабочина на сеење 30 мм Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Број на редови 1
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Husum
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Број на редови 6
Година 2003 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Gyhum-Nartum
Контактирајте го продавачот
аукција 7.000 € Без ДДВ
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Литванија, Ukmergė
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Маркер маркер
Година 2008 Длабочина на сеење 80 мм Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
9.301 € BYN 33.000 BYN
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2001 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Белорусија, Квасoўка
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.250 €
Број на редови 20 Простор помеѓу редови 45 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
19.980 €
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Liebenwalde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи