Филтри -

Пневматски прецизни сеалки Gaspardo

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

31 огласа: Пневматски прецизни сеалки Gaspardo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
пневматска прецизна сеалка Gaspardo MTR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 24
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 16.8 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12.2 м
Украина, Пісочин
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Број на редови 8
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
пневматска прецизна сеалка Gaspardo пневматска прецизна сеалка Gaspardo пневматска прецизна сеалка Gaspardo
3
Контактирајте го продавачот
10.900 US$ EUR ≈ 9.973 €
Број на редови 8
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет 4.8 ха/час Капацитет на резервоар 800 л Потребна сила на трактор 150 кс Маркер маркер
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
нови пневматска прецизна сеалка Gaspardo SP 12 для висіву буряка анкерна нови пневматска прецизна сеалка Gaspardo SP 12 для висіву буряка анкерна
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет 4.8 ха/час Капацитет на резервоар 640 л Потребна сила на трактор 120 кс Маркер маркер
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
нови пневматска прецизна сеалка Gaspardo SP 8 F нови пневматска прецизна сеалка Gaspardo SP 8 F
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет на резервоар 272 л Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.8 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
пневматска прецизна сеалка Gaspardo 16 рядов
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
43.500 €
Потребна сила на трактор 290 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 11 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.470 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет 4.8 ха/час Работни часови 500 ха/час Капацитет на резервоар 640 л Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.4 м
Украина, с. Степове
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.590 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
2.490 € Без ДДВ
Број на редови 4
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
18.700 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
пневматска прецизна сеалка Gaspardo 8 MT пневматска прецизна сеалка Gaspardo 8 MT пневматска прецизна сеалка Gaspardo 8 MT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
пневматска прецизна сеалка Gaspardo пневматска прецизна сеалка Gaspardo
2
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, MUN. CODLEA
пневматска прецизна сеалка Gaspardo пневматска прецизна сеалка Gaspardo
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
нови пневматска прецизна сеалка Gaspardo MTR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 4
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 2.8 м
Австрија, Markt Hartmannsdorf
пневматска прецизна сеалка Gaspardo АНКЕРНА 8/70
1
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.350 €
Број на редови 8
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2023 Длабочина на сеење 120 мм Ширина на опфаќање 5.8 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи