Филтри -

Пневматски прецизни сеалки John Deere

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

49 огласа: Пневматски прецизни сеалки John Deere

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Работни часови 4400 ха/час Капацитет на резервоар 2467 л Работна брзина 15 км/ч Потребна сила на трактор 340 кс ISOBUS ISOBUS
Година 2021 Длабочина на сеење 100 мм Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Гнильче
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
63.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 70 мм Работни часови 3300 ха/час Потребна сила на трактор 235 кс ISOBUS ISOBUS
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Чабани
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.550 €
Број на редови 31 Простор помеѓу редови 350 мм Капацитет 12 ха/час Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 200 кс Маркер маркер
Година 2010 Длабочина на сеење 70 мм Ширина на опфаќање 11 м
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
320.000 US$ EUR ≈ 299.800 €
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.990 €
Број на редови 16
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 45.910 €
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 2271 л Потребна сила на трактор 300 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
пневматска прецизна сеалка John Deere 7200 пневматска прецизна сеалка John Deere 7200 пневматска прецизна сеалка John Deere 7200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2000 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
пневматска прецизна сеалка John Deere 1745 пневматска прецизна сеалка John Deere 1745 пневматска прецизна сеалка John Deere 1745
3
Контактирајте го продавачот
29.600 US$ EUR ≈ 27.730 €
Број на редови 16
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Работни часови 5000 ха/час Капацитет на резервоар 2464 л Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс ISOBUS ISOBUS
Година 2016 Длабочина на сеење 100 мм Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
79.000 US$ EUR ≈ 74.010 €
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Работни часови 150 ха/час Капацитет на резервоар 2464 л Работна брзина 12 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс ISOBUS ISOBUS
Година 2016 Длабочина на сеење 100 мм Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Nizhyn
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.990 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2000 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
пневматска прецизна сеалка John Deere JD 7000 пневматска прецизна сеалка John Deere JD 7000
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, с.Петрівка
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.420 €
Број на редови 8
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.170 €
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 8 км/ч Потребна сила на трактор 240 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 11.5 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.160 €
Простор помеѓу редови 38 мм Работни часови 250 ха/час
Година 05/2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 100 кс Маркер маркер
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 110 кс Маркер маркер
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 22.020 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 2400 л
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.170 €
Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет на резервоар 57 л Работна брзина 8 км/ч Потребна сила на трактор 80 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Кропивницький
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се