Филтри -

Пневматски прецизни сеалки Kinze

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

27 огласа: Пневматски прецизни сеалки Kinze

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч Потребна сила на трактор 200 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12.5 м
Украина, смт.Володарка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.430 €
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Обухів
Контактирајте го продавачот
14.110 € CZK 349.000 CZK
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2004 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Чехија, Jihlava
Контактирајте го продавачот
34.888 US$ EUR ≈ 32.140 €
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 8 км/ч Потребна сила на трактор 200 кс Маркер маркер
Година 2009 Длабочина на сеење 7 мм Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Бишів
пневматска прецизна сеалка Kinze INTERPLANT 8-15
1
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
пневматска прецизна сеалка Kinze 3500 ДЕМО, 230га рама INTERPLANT пневматска прецизна сеалка Kinze 3500 ДЕМО, 230га рама INTERPLANT пневматска прецизна сеалка Kinze 3500 ДЕМО, 230га рама INTERPLANT
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Број на редови 8
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
41.000 US$ EUR ≈ 37.770 €
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 78.310 €
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Shpola
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.640 €
Број на редови 16
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.440 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Pidhorodne
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 70 мм Потребна сила на трактор 220 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 75 мм Капацитет на резервоар 2820 л Потребна сила на трактор 250 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12.6 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.480 €
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2007 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.720 €
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 19.12 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 81.080 €
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12.6 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Број на редови 12
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Чехија, Chomutov
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 47.910 €
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 58 л Потребна сила на трактор 200 кс Маркер маркер
Година 2006 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Кременчуцький р-н
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Длабочина на сеење 100 мм Ширина на опфаќање
Украина, Бориспільський район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Длабочина на сеење 100 мм Ширина на опфаќање
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2022 Длабочина на сеење 100 мм Ширина на опфаќање
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 16 Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 300 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
93.000 US$ EUR ≈ 85.680 €
Број на редови 31 Простор помеѓу редови 35 мм Капацитет на резервоар 57 л Работна брзина 8 км/ч Потребна сила на трактор 240 кс
Година Длабочина на сеење 90 мм Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Кропивницький
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи