Филтри -

Пневматски прецизни сеалки Kuhn

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Пневматски прецизни сеалки Kuhn

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 45 мм
Година 2007 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
19.900 US$ EUR ≈ 18.680 €
Број на редови 8 Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
пневматска прецизна сеалка Kuhn Planter 2 пневматска прецизна сеалка Kuhn Planter 2 пневматска прецизна сеалка Kuhn Planter 2
3
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 45 мм
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
28.410 € PLN 123.000 PLN
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2000 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Белгија, Sint-Niklaas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4.5 м
Холандија, Vriezenveen
пневматска прецизна сеалка Kuhn MAXIMA 2T
1
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Простор помеѓу редови 450 мм Работни часови 1845 ха/час ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Fröndenberg
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет на резервоар 52 л Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
12.700 € PLN 55.000 PLN
Број на редови 6
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Langenstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Број на редови 8
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.856 €
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Запоріжжя
пневматска прецизна сеалка Kuhn Kosma TD
1
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 75 мм
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Bodenmais
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 7.2 м
Франција, Monferran
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Број на редови 8
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12
Година 2006 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Харьковка
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 54.440 €
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 15 ха/час Капацитет на резервоар 720 л Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 120 кс Големина на гуми 270/95-R32 Маркер маркер
Година 08/2016 Длабочина на сеење 80 мм Ширина на опфаќање 12.8 м
Украина, Odessa
пневматска прецизна сеалка Kuhn Плантер пневматска прецизна сеалка Kuhn Плантер пневматска прецизна сеалка Kuhn Плантер
3
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работни часови 800 ха/час Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 100 кс Маркер маркер
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Шумськ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се