Филтри -

Пневматски прецизни сеалки Kverneland

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Пневматски прецизни сеалки Kverneland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм Работни часови 52 ха/час Капацитет на резервоар 2000 л ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Број на редови 8 Капацитет 5 ха/час Работни часови 1200 ха/час Капацитет на резервоар 3000 л Работна брзина 15 км/ч Потребна сила на трактор 120 кс ISOBUS ISOBUS
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Година 2007 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 2.900 € Без ДДВ
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Литванија, Telšiai
Контактирајте го продавачот
5.431 € UAH 230.000 UAH
Потребна сила на трактор 80 кс Маркер маркер
Година 2006 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.340 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет на резервоар 2000 л Работна брзина 18 км/ч Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет на резервоар 2000 л Работна брзина 18 км/ч Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, P'yatykhatky
Контактирајте го продавачот
аукција 16.800 € Без ДДВ
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 120 мм Капацитет 1 ха/час Работни часови 78 ха/час ISOBUS ISOBUS
Година 12/2022 Длабочина на сеење 12 мм Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Број на редови 8 ISOBUS ISOBUS
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Suhlendorf
нови пневматска прецизна сеалка Kverneland OPTIMA V HD-II 6REIHIG
1
Контактирајте го продавачот
40.700 € Без ДДВ
Број на редови 6
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
нови пневматска прецизна сеалка Kverneland OPTIMA V HD-II 6REIHIG
1
Контактирајте го продавачот
40.700 € Без ДДВ
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Број на редови 6
Година 2006 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Brakel
пневматска прецизна сеалка Kverneland Accord Optima 8
1
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2004 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Година 2006 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Bratoszewice
пневматска прецизна сеалка Kverneland MONOPILL S 18 R
1
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Број на редови 18
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 300 кс Маркер маркер
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
39.916 €
Број на редови 12
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 9 л Работна брзина 8 км/ч Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 10.8 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2007 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Работни часови 500 ха/час
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Работни часови 900 ха/час
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Druzhba
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се