Филтри -

Пневматски прецизни сеалки MaterMacc

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

27 огласа: Пневматски прецизни сеалки MaterMacc

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
пневматска прецизна сеалка MaterMacc 3 XL 16 ряд
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Потребна сила на трактор 290 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
пневматска прецизна сеалка MaterMacc Матермак 3 XL 8100
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Потребна сила на трактор 310 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
пневматска прецизна сеалка MaterMacc 3 XL
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
пневматска прецизна сеалка MaterMacc  3 XL пневматска прецизна сеалка MaterMacc  3 XL пневматска прецизна сеалка MaterMacc  3 XL
3
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
пневматска прецизна сеалка MaterMacc 3 XL пневматска прецизна сеалка MaterMacc 3 XL
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Потребна сила на трактор 310 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
33.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 900 л Потребна сила на трактор 80 кс Маркер маркер
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
21.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 4
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
45.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 90 кс Маркер маркер
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Бугарија, Montana
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Бугарија, Montana
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Бугарија, Montana
пневматска прецизна сеалка MaterMacc Pöttinger  16 ряд. ОБМІН!
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.590 €
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Број на редови 6
Година 2002 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, MUN. CODLEA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.530 €
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
пневматска прецизна сеалка MaterMacc 16/75
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
пневматска прецизна сеалка MaterMacc 8/56 пневматска прецизна сеалка MaterMacc 8/56 пневматска прецизна сеалка MaterMacc 8/56
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи