Филтри -

Пневматски прецизни сеалки Monosem

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Пневматски прецизни сеалки Monosem

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
нови пневматска прецизна сеалка Monosem NG Plus 4-8R нови пневматска прецизна сеалка Monosem NG Plus 4-8R нови пневматска прецизна сеалка Monosem NG Plus 4-8R
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 52 л Потребна сила на трактор 130 кс
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт.Володарка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
пневматска прецизна сеалка Monosem NG plus 4 пневматска прецизна сеалка Monosem NG plus 4 пневматска прецизна сеалка Monosem NG plus 4
3
Контактирајте го продавачот
31.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работни часови 200 ха/час Капацитет на резервоар 416 л Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 80 кс Маркер маркер
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
31.500 € BYN 111.700 BYN
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Белорусија, Березино, Минская Обл
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.440 €
Број на редови 6
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
пневматска прецизна сеалка Monosem 16 ряд. с мин. баками!
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
39.800 €
Потребна сила на трактор 290 кс
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
4.900 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 4
Година 1980 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
61.900 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
28.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 6
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
2.932 € PLN 12.500 PLN
Број на редови 6
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
7.942 €
Година 1993 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
29.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Работни часови 400114 ха/час
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
2.275 € PLN 9.700 PLN
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Turek
Контактирајте го продавачот
3.120 €
Година 1991 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Fürstenstein
Контактирајте го продавачот
14.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 6
Година 1901 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
6.639 € PLN 28.300 PLN
Година 2001 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
5.536 € PLN 23.600 PLN
Година 2009 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Bolesławiec
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи