Филтри -

Пневматски прецизни сеалки Väderstad

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

25 огласа: Пневматски прецизни сеалки Väderstad

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 75 мм Капацитет на резервоар 2200 л Работна брзина 15 км/ч Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Vrublivka
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работни часови 2400 ха/час
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Број на редови 12 Работни часови 9884 ха/час ISOBUS ISOBUS
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
145.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Работни часови 1800 ха/час Маркер маркер
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, P'yatykhatky
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Маркер маркер
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 24 Капацитет на резервоар 360 л Работна брзина 8 км/ч
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Пісочин
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет на резервоар 3000 л Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2009 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
79.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет на резервоар 70 л Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2021 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Rivne
пневматска прецизна сеалка Väderstad TEMPO F пневматска прецизна сеалка Väderstad TEMPO F
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
72.590 €
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Wülfershausen
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Број на редови 12 Работни часови 3200 ха/час
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Унгарија, Balástya
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Број на редови 12 Капацитет 20 ха/час Капацитет на резервоар 1280 л Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Словачка, Rišňovce
Контактирајте го продавачот
39.520 €
Број на редови 70
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.4 м
Бугарија, Ruse
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.110 €
Број на редови 8
Година 2013 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, м.Вінниця
пневматска прецизна сеалка Väderstad Tempo 8 пневматска прецизна сеалка Väderstad Tempo 8 пневматска прецизна сеалка Väderstad Tempo 8
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
15.980 € UAH 700.000 UAH
Година 2001 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Vishnëvoye
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
пневматска прецизна сеалка Väderstad RAPID RDA 600C пневматска прецизна сеалка Väderstad RAPID RDA 600C пневматска прецизна сеалка Väderstad RAPID RDA 600C
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, с.Петрівка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи