Филтри -

Пневматски сеалки

Резултати од пребарување: 264 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

264 огласа: Пневматски сеалки

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700750800000 мм Работни часови 4812 ха/час ISOBUS ISOBUS
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет на резервоар 3600 л Потребна сила на трактор 160 кс ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Бугарија, Targovishte
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет на резервоар 2800 л Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Бугарија, Targovishte
нови пневматска сеалка Farmöz MTZ 24 нови пневматска сеалка Farmöz MTZ 24 нови пневматска сеалка Farmöz MTZ 24
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 140 мм Капацитет на резервоар 430 л Резервоар за ѓубриво 350 л Потребна сила на трактор 75 кс Големина на гуми 7.50-16
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3.57 м
Турција, KONYA/KARATAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 18 мм Капацитет на резервоар 4200 л Работна брзина 18 км/ч ISOBUS ISOBUS
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Миколаїв
пневматска сеалка Amazone Condor пневматска сеалка Amazone Condor пневматска сеалка Amazone Condor
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 40 Простор помеѓу редови 15 мм Капацитет на резервоар 5000 л Резервоар за ѓубриво 4060 л Работна брзина 20 км/ч ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет на резервоар 4000 л ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9 м
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2023 Длабочина на сеење 15 мм Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 20007000 л ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2016 Длабочина на сеење 1590 мм Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Број на редови 36
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 121624 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 12 л Големина на гуми 12 SX -520/85 R 38; 16 SX -520/85 R 38; 24 SX -520/85 R 42 ISOBUS ISOBUS
Година 2023 Длабочина на сеење 1 мм Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
55.000 €
ISOBUS ISOBUS
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
4.501 € UAH 204.100 UAH
Резервоар за ѓубриво 250 л
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет на резервоар 5600 л
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 8 м
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Простор помеѓу редови 12 мм Капацитет на резервоар 3000 л ISOBUS ISOBUS
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
30.400 €
Година 2006 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
77.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Fr-55100 Verdun
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Словачка, Rišňovce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 264 огласа
Прикажи