Филтри -

Пневматски сеалки Horsch

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

35 огласа: Пневматски сеалки Horsch

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 40 Простор помеѓу редови 15 мм Капацитет на резервоар 5000 л Резервоар за ѓубриво 4060 л Работна брзина 20 км/ч ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zolochiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет на резервоар 2800 л Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 3 м
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет на резервоар 4000 л ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9 м
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2023 Длабочина на сеење 15 мм Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 20007000 л ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2016 Длабочина на сеење 1590 мм Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 121624 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 12 л Големина на гуми 12 SX -520/85 R 38; 16 SX -520/85 R 38; 24 SX -520/85 R 42 ISOBUS ISOBUS
Година 2023 Длабочина на сеење 1 мм Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
77.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
140.000 € Со вклучен ДДВ
Работни часови 1100 ха/час
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
133.000 € Со вклучен ДДВ
ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2020 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
100.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 21 Простор помеѓу редови 35 мм Капацитет 5 ха/час Работни часови 20 ха/час Капацитет на резервоар 3500 л Работна брзина 11 км/ч Потребна сила на трактор 200 кс
Година 07/2019 Длабочина на сеење 20 мм Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Вознесенськ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2025 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 40 Простор помеѓу редови 15 мм ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.805 €
Година 2004 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Кремінна
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
50.900 €
Година 2011 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
114.900 €
Број на редови 1428 Простор помеѓу редови 286143 мм Капацитет 880 ха/час
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 70 л Резервоар за ѓубриво 3000 л Големина на гуми 710/50-26.5, ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2022 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Романија, Pielești
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Латвија, Riga
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи