Филтри -

Пневматски сеалки Väderstad

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

16 огласа: Пневматски сеалки Väderstad

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700750800000 мм Работни часови 11021 ха/час ISOBUS ISOBUS
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700750800000 мм Работни часови 4812 ха/час ISOBUS ISOBUS
Година 2015 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.380 €
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
5.700 US$ EUR ≈ 5.215 €
Година 2003 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
9.300 US$ EUR ≈ 8.509 €
Година 2007 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
6.400 US$ EUR ≈ 5.855 €
Година 2003 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 48
Година 2014 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
ISOBUS ISOBUS Маркер маркер
Година 2018 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 8 м
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.890 €
Капацитет на резервоар 6000 л
Година 2009 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Број на редови 32
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 64 Простор помеѓу редови 125 мм Работни часови 8000 ха/час Капацитет на резервоар 6000 л Работна брзина 14 км/ч Потребна сила на трактор 340 кс Големина на гуми 190/95x15
Година 2019 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Број на редови 32
Година 2010 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Број на редови 65 Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет на резервоар 6000 л Работна брзина 10 км/ч Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2012 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање 8 м
Словачка
Контактирајте го продавачот
26.808 €
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
31.499 €
Година 2008 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
52.945 €
Година 2016 Длабочина на сеење Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи