Филтри -

Пневматски транспортери за житарки

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

38 огласа: Пневматски транспортери за житарки

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.285 € Без ДДВ
Капацитет 16 т/ч
Година 2024 Километража Сила
Полска, Zabłudów
аукција аукција
Година 1982 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови пневматски транспортер за житарки M-Rol Przenośnik pneumatyczny do ziarna T422 o mocy 11 kW
1
Контактирајте го продавачот
5.012 € PLN 21.380 PLN
Капацитет 8 т/ч
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
нови пневматски транспортер за житарки M-Rol  Przenośnik pneumatyczny do ziarna T422 o mocy 15 kW
1
Контактирајте го продавачот
5.234 € PLN 22.330 PLN
Капацитет 8 т/ч
Година 2023 Километража Сила
Полска, Odolanów
Контактирајте го продавачот
3.894 € PLN 16.610 PLN
Година 2023 Километража Сила
Полска, Białystok
пневматски транспортер за житарки POM T 37 пневматски транспортер за житарки POM T 37 пневматски транспортер за житарки POM T 37
3
Контактирајте го продавачот
1.177 € PLN 5.020 PLN
Година 2023 Километража Сила
Полска, Białystok
пневматски транспортер за житарки M-Rol T422
1
Контактирајте го продавачот
4.197 € PLN 17.900 PLN
Година 2023 Километража Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
3.869 € PLN 16.500 PLN
Капацитет 60 т/ч Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2023 Километража Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
2.696 € PLN 11.500 PLN
Капацитет 30 т/ч Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2023 Километража Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
1.055 € PLN 4.500 PLN
Капацитет 30 т/ч Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2021 Километража Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
2.180 € Без ДДВ
Година 2024 Километража Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
4.689 € PLN 20.000 PLN
Капацитет 9 т/ч
Година 2024 Километража Сила
Полска, Odolanów, Wielkopolskie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
3.893 € UAH 167.000 UAH
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Контактирајте го продавачот
1.150 €
Година 2022 Километража Сила
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
4.960 € GBP 4.250 GBP
Година Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
11.650 €
Година 2022 Километража Сила
Германија, Zeven
нови пневматски транспортер за житарки Agro Smart Mrol Druckförderer pneumatisch 11kW / Getreidefördere нови пневматски транспортер за житарки Agro Smart Mrol Druckförderer pneumatisch 11kW / Getreidefördere
2
Контактирајте го продавачот
4.080 € PLN 17.400 PLN
Година Километража Сила
Полска, Warsaw
нови пневматски транспортер за житарки Agro Smart POM Augustów Saug-Druckgebläse 15kW T207/2 /The sucti
1
Контактирајте го продавачот
3.822 € PLN 16.300 PLN
Година Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Година 2022 Километража Сила
Германија, Zeven
нови пневматски транспортер за житарки MD PO Überladeschnecke mit hydr. Antrieb T 206/5 нови пневматски транспортер за житарки MD PO Überladeschnecke mit hydr. Antrieb T 206/5
2
Контактирајте го продавачот
1.000 €
Година 2022 Километража Сила
Германија, Zeven
нови пневматски транспортер за житарки MD PO Saug-Druckgeläse mit dem 3 Ventilator T 449, 449/1 нови пневматски транспортер за житарки MD PO Saug-Druckgeläse mit dem 3 Ventilator T 449, 449/1
2
Контактирајте го продавачот
9.230 €
Година 2022 Километража Сила
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
2.560 €
Година 2022 Километража Сила
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
9.450 €
Капацитет 18 т/ч
Година 2022 Километража Сила
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
2.560 €
Година 2022 Километража Сила
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
6.620 €
Година 2022 Километража Сила
Германија, Zeven
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се