Филтри -

Подривачи Alpego

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Подривачи Alpego

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 550 мм
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 03/2021 Ширина на опфаќање 3.5 м Длабочина на обработка 55 мм
Украина, Парипси
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 3.5 м Длабочина на обработка 550 мм
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
24.500 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка 550 мм
Украина, Lutsk
нови подривач Alpego K-Extreme 9-400 нови подривач Alpego K-Extreme 9-400
2
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Година 2023 Ширина на опфаќање 4.1 м Длабочина на обработка
Австрија, Markt Hartmannsdorf
подривач Alpego AIO ІТАЛІЯ  5 лап
1
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Година 2021 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 3.5 ха/час Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка 650 мм
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
27.990 € Без ДДВ
Година 2022 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Германија, Calbe / Saale
нови подривач Alpego Craker K-Extreme 11-500
1
Контактирајте го продавачот
38.200 € Со вклучен ДДВ
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Wegberg
подривач Alpego S2 300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Gundersheim
подривач Alpego Cracker K Tiefenlockerer 3m подривач Alpego Cracker K Tiefenlockerer 3m подривач Alpego Cracker K Tiefenlockerer 3m
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Mutterstadt
Контактирајте го продавачот
21.700 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 65 мм
Украина, м. Луцьк
Контактирајте го продавачот
13.200 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 55 мм
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
21.700 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 65 мм
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
14.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2024 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 55 мм
Украина, Odesa
нови подривач Alpego SKAT S1 7-300 нови подривач Alpego SKAT S1 7-300 нови подривач Alpego SKAT S1 7-300
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 58 мм
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
4.896 € PLN 20.900 PLN
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2021 Ширина на опфаќање 2.9 м Длабочина на обработка
Полска, Kruszwica
подривач Alpego SKAT K2-7-300
1
Контактирајте го продавачот
аукција 8.300 € Со вклучен ДДВ
Година 2021 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија
Контактирајте го продавачот
10.700 US$ EUR ≈ 9.880 €
Потребна сила на трактор 285 кс
Година 2016 Ширина на опфаќање 3.5 м Длабочина на обработка 650 мм
Украина, Первомайськ
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Година Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи