Филтри -

Подривачи Bomet

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

26 огласа: Подривачи Bomet

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Контактирајте го продавачот
5.271 € PLN 22.500 PLN
Потребна сила на трактор 250 кс
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.983 € PLN 17.000 PLN
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.442 € PLN 27.500 PLN
Потребна сила на трактор 350 кс
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.975 € PLN 12.700 PLN
Потребна сила на трактор 102 кс
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови подривач Bomet U476 głębosz do 45cm Musca нови подривач Bomet U476 głębosz do 45cm Musca нови подривач Bomet U476 głębosz do 45cm Musca
3
Контактирајте го продавачот
1.640 € PLN 7.000 PLN
Потребна сила на трактор 96 кс
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови подривач Bomet U476/3 głębosz do 45cm Musca нови подривач Bomet U476/3 głębosz do 45cm Musca нови подривач Bomet U476/3 głębosz do 45cm Musca
3
Контактирајте го продавачот
1.452 € PLN 6.200 PLN
Потребна сила на трактор 64 кс
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови подривач Bomet U476/1 głębosz do 45cm Musca нови подривач Bomet U476/1 głębosz do 45cm Musca нови подривач Bomet U476/1 głębosz do 45cm Musca
3
Контактирајте го продавачот
1.933 € PLN 8.250 PLN
Потребна сила на трактор 128 кс
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови подривач Bomet U476/2 głębosz do 45cm Musca нови подривач Bomet U476/2 głębosz do 45cm Musca нови подривач Bomet U476/2 głębosz do 45cm Musca
3
Контактирајте го продавачот
1.124 € PLN 4.800 PLN
Потребна сила на трактор 32 кс
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови подривач Bomet U540 1,8m do międzyrzędzi Vela нови подривач Bomet U540 1,8m do międzyrzędzi Vela нови подривач Bomet U540 1,8m do międzyrzędzi Vela
3
Контактирајте го продавачот
2.249 € PLN 9.600 PLN
Потребна сила на трактор 45 кс
Година Ширина на опфаќање 1.8 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови подривач Bomet U540 1,8m do międzyrzędzi Vega нови подривач Bomet U540 1,8m do międzyrzędzi Vega нови подривач Bomet U540 1,8m do międzyrzędzi Vega
3
Контактирајте го продавачот
3.256 € PLN 13.900 PLN
Потребна сила на трактор 45 кс
Година Ширина на опфаќање 1.8 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.372 € PLN 27.200 PLN
Потребна сила на трактор 170 кс
Година Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.318 € PLN 22.700 PLN
Потребна сила на трактор 110 кс
Година Ширина на опфаќање 2.4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.021 € PLN 25.700 PLN
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Ширина на опфаќање 2.8 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.669 € PLN 24.200 PLN
Потребна сила на трактор 130 кс
Година Ширина на опфаќање 2.6 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.107 € PLN 21.800 PLN
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Ширина на опфаќање 2.2 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.835 € PLN 12.100 PLN
Потребна сила на трактор 75 кс
Година Ширина на опфаќање 2 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.671 € PLN 11.400 PLN
Потребна сила на трактор 61 кс
Година Ширина на опфаќање 1.8 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.507 € PLN 10.700 PLN
Потребна сила на трактор 48 кс
Година Ширина на опфаќање 1.6 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
нови подривач Bomet U540/3H 1,4m z przesuwem hydraulicznym Virgo нови подривач Bomet U540/3H 1,4m z przesuwem hydraulicznym Virgo нови подривач Bomet U540/3H 1,4m z przesuwem hydraulicznym Virgo
3
Контактирајте го продавачот
2.343 € PLN 10.000 PLN
Потребна сила на трактор 41 кс
Година Ширина на опфаќање 1.4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.921 € PLN 8.200 PLN
Потребна сила на трактор 48 кс
Година Ширина на опфаќање 1.6 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.155 € PLN 9.200 PLN
Потребна сила на трактор 75 кс
Година Ширина на опфаќање 2 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.038 € PLN 8.700 PLN
Потребна сила на трактор 61 кс
Година Ширина на опфаќање 1.8 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.687 € PLN 7.200 PLN
Потребна сила на трактор 34 кс
Година Ширина на опфаќање 1.2 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.804 € PLN 7.700 PLN
Потребна сила на трактор 41 кс
Година Ширина на опфаќање 1.4 м Длабочина на обработка
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.952 € Без ДДВ
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Полска, Proszówka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи