Филтри -

Преси за четвртасти бали Claas

Резултати од пребарување: 132 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

132 огласа: Преси за четвртасти бали Claas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 603,30 € SEK 7.000 SEK
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
4.000 US$ EUR ≈ 3.747 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 708 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
12.294 €
Ширина на бала 120 мм Висина на бала 1 мм
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, De-83104 Tuntenhausen
аукција 17,24 € SEK 200 SEK
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 185 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
преса за четвртасти бали Claas quadrant 5200 fc t+st lenkachse
1
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 235 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
139.000 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
139.000 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 73 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Hockenheim
преса за четвртасти бали Claas Markant 41 преса за четвртасти бали Claas Markant 41 преса за четвртасти бали Claas Markant 41
3
Контактирајте го продавачот
2.361 € UAH 100.000 UAH
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Рокитнянський р-н с.Насташка
Контактирајте го продавачот
17.610 €
Ширина на бала 1 мм
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
аукција 336,10 € SEK 3.900 SEK
Година 1983 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Bräkne-Hoby
аукција 2.629 € SEK 30.500 SEK
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 225 м
Германија, De-56642 Kruft
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Ширина на бала 1 мм Висина на бала 1 мм
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 2.35 м
Германија, De-91522 Ansbach
преса за четвртасти бали Claas rollant 455 rc uniwrap
1
Контактирајте го продавачот
50.258 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
66.900 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 48668 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Ширина на бала 1200 мм Висина на бала 900 мм Максимална должина на бала 3000 мм Работни часови/бали 20500 Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин ISOBUS ISOBUS
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.85 м
Романија, Pielești
преса за четвртасти бали Claas ROLLANT 455 RC UNIWRAP
1
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
преса за четвртасти бали Claas Quadrant 5300 FC
1
Контактирајте го продавачот
127.600 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Grimma
преса за четвртасти бали Claas QUADRANT 5200 FC TANDEM
1
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 132 огласа
Прикажи
Претплати се