Филтри -

Преси за четвртасти бали Krone

Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

108 огласа: Преси за четвртасти бали Krone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Километража 25000 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Ширина на бала 1 мм
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 2.15 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-96349 Steinwiesen
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Германија, De-48683 Ahaus
преса за четвртасти бали Krone BIG PACK 1290 Big Presse A Bale T/A
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
28.230 €
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.638 €
Ширина на бала 1 мм
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 1.9 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.726 €
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.280 €
Ширина на бала 1200 мм Висина на бала 1300 мм Максимална должина на бала 3200 мм
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
153.900 €
Ширина на бала 120 мм
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
преса за четвртасти бали Krone BiG Pack 1290 HDP II XC преса за четвртасти бали Krone BiG Pack 1290 HDP II XC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
16.726 €
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
преса за четвртасти бали Krone Big Pack 870 HDP XC
1
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 2.35 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
33.185 €
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Ширина на бала 1 мм Висина на бала 1 мм
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 2.3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
22.391 €
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.167 €
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.663 €
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Работни часови/бали 23000 ISOBUS ISOBUS
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Craiova
Контактирајте го продавачот
470 € PLN 2.000 PLN
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на бала 1 мм Висина на бала 3 мм Максимална должина на бала 2 мм Капацитет 50 ха/час Работна брзина 20 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.35 м
Украина, Kharkiv
преса за четвртасти бали Krone Big Pack 1290 HDP XC !!! СОСТОЯНИЕ ИДЕАЛЬНОЕ !!! преса за четвртасти бали Krone Big Pack 1290 HDP XC !!! СОСТОЯНИЕ ИДЕАЛЬНОЕ !!!
2
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи