Филтри -

Преси за четвртасти бали New Holland

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

70 огласа: Преси за четвртасти бали New Holland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
преса за четвртасти бали New Holland 71 преса за четвртасти бали New Holland 71 преса за четвртасти бали New Holland 71
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Târnava
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Østbirk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 210 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
892 € PLN 3.800 PLN
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mogilno
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Heukelum
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Heukelum
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Ширина на бала 800 мм Висина на бала 900 мм Работни часови/бали 47000
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Heukelum
Контактирајте го продавачот
58.403 €
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-83104 Tuntenhausen
аукција 17,29 € SEK 200 SEK
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Ширина на бала 900 мм Висина на бала 600 мм
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Lisi Ogon
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
5.252 €
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
32.780 € GBP 28.000 GBP
Година 2009 Километража 1588 м/ч Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
26.504 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8551 Wies
Контактирајте го продавачот
5.252 €
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Година 1998 Километража 64392 м/ч Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Visbek-Rechterfeld
преса за четвртасти бали New Holland 4860
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
преса за четвртасти бали New Holland 4860S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
преса за четвртасти бали New Holland BB9060
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
10.416 €
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 2.3 м
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Контактирајте го продавачот
188.000 €
Ширина на бала 120 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.35 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
1.260 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
21.428 €
Година 2005 Километража 24572 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-26899 Rhede-Brual
Контактирајте го продавачот
30.584 €
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8551 Wies
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се