Филтри -

Преси за роло бали

Резултати од пребарување: 627 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

627 огласа: Преси за роло бали

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови преса за роло бали Krone Fortima F 1250 MC нови преса за роло бали Krone Fortima F 1250 MC нови преса за роло бали Krone Fortima F 1250 MC
3
Контактирајте го продавачот
42.300 € Со вклучен ДДВ
Ширина на бала 1.2 м Дијаметар на бала 1 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.05 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
57.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на бала 1.2 м Потребна сила на трактор 100 кс ISOBUS ISOBUS
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.05 м
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
67.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на бала 1.2 м Дијаметар на бала 1500 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.15 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 2582 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
нови преса за роло бали Krone Comprima F 125 нови преса за роло бали Krone Comprima F 125 нови преса за роло бали Krone Comprima F 125
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Erndtebrück-Womelsdorf
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Работна брзина 40 км/ч
Година 2010 Километража 17739 м/ч Ширина на опфаќање 2.2 м
Германија, Aurich
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 21832 м/ч Ширина на опфаќање 2.2 м
Германија, Schwaförden
Контактирајте го продавачот
51.900 €
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gützkow
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Steenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.661 € SEK 30.000 SEK
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Dingle
нови преса за роло бали Hezar Panther 100 | Round Silage Baler and Wrapper Machine нови преса за роло бали Hezar Panther 100 | Round Silage Baler and Wrapper Machine
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на бала 0.64 м Дијаметар на бала 560 мм Капацитет 60 ха/час Работни часови/бали 60 Потребна сила на трактор 90 кс Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на бала 120 м Дијаметар на бала 120 мм Капацитет 60000 ха/час Работни часови/бали 60
Година 11/2022 Километража 60 м/ч Ширина на опфаќање
Турција, Selçuklu / KONYA
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на бала 1.2 м Дијаметар на бала 1500 мм Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
преса за роло бали Claas VARIANT 485 RC PRO
1
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
ISOBUS ISOBUS
Година 2023 Километража 170 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Bockenem
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Година 2020 Километража 3345 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
28.110 €
Година 2014 Километража 11035 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Дијаметар на бала 1000 мм
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, Kyiv
преса за роло бали New Holland 5880 преса за роло бали New Holland 5880
2
Контактирајте го продавачот
6.821 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
преса за роло бали Welger RP15 преса за роло бали Welger RP15
2
Контактирајте го продавачот
5.372 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 627 огласа
Прикажи