Филтри -

Преси за роло бали Claas

Резултати од пребарување: 118 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

118 огласа: Преси за роло бали Claas

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на бала 1.2 м Дијаметар на бала 1 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2008 Километража 630 м/ч Ширина на опфаќање
Норвешка, Møre og Romsdal
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 3.445 € SEK 40.000 SEK
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
52.941 €
Ширина на бала 1.2 м Дијаметар на бала 180 мм
Година 2023 Километража 4 м/ч Ширина на опфаќање 2.1 м
Германија, Neerstedt
Контактирајте го продавачот
33.529 €
Ширина на бала 1.2 м Дијаметар на бала 135 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Германија, Ankum
Контактирајте го продавачот
33.529 €
Ширина на бала 1.2 м Дијаметар на бала 135 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Германија, Molbergen
нови преса за роло бали Claas Rollant 520 RC
1
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 13 м/ч Ширина на опфаќање 2.1 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 45 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
52.941 €
Ширина на бала 1.2 м Дијаметар на бала 180 мм
Година 2022 Километража 21 м/ч Ширина на опфаќање 2.1 м
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
54.500 €
Година 2021 Километража 5900 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Година 1986 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Tarcea
Контактирајте го продавачот
19.300 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 837 м/ч Ширина на опфаќање 2.1 м
Полска, Jabłonna
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
10.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Украина, Dykanka
Контактирајте го продавачот
4.800 € Со вклучен ДДВ
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 364 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
890 €
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Франција, Espalion
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Trendelburg
Контактирајте го продавачот
49.990 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 118 огласа
Прикажи