Филтри -

Преси за роло бали Fendt

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

28 огласа: Преси за роло бали Fendt

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
преса за роло бали Fendt 2900 VS Prasa
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
преса за роло бали Fendt 2600 vc за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
преса за роло бали Fendt ROTANA 160 V XTRA
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meschede-Remblinghausen
преса за роло бали Fendt 2900 VS Prasa за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
преса за роло бали Fendt 2900 VS Prasa
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
преса за роло бали Fendt 2900 VS Prasa
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
44.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
нови преса за роло бали Fendt Rotana 160 V Xtra - 17 Messer нови преса за роло бали Fendt Rotana 160 V Xtra - 17 Messer
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови преса за роло бали Fendt Rotana 180 V Rbp
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Германија, Wegberg
преса за роло бали Fendt Rotana 180 V Xtra Rbp
1
Контактирајте го продавачот
55.290 € Со вклучен ДДВ
Работни часови/бали 442
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Германија, Wegberg
нови преса за роло бали Fendt Rotana 160V Rbp
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wegberg
Контактирајте го продавачот
39.500 € Со вклучен ДДВ
Работни часови/бали 11000
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Германија, Saulheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
88.888 €
Година 2023 Километража 33 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Gnutz
нови преса за роло бали Fendt Rotana 160 V Xtra - 17 Messer нови преса за роло бали Fendt Rotana 160 V Xtra - 17 Messer
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kruckow
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gnutz
Контактирајте го продавачот
66.350 €
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Husum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
ISOBUS ISOBUS
Година 2023 Километража 170 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Bockenem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
преса за роло бали Fendt Rotana 160V Combi
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Preetz
преса за роло бали Fendt Rotana 160 V Xtra преса за роло бали Fendt Rotana 160 V Xtra
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Preetz
преса за роло бали Fendt Rotana 160 V Xtra преса за роло бали Fendt Rotana 160 V Xtra
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Preetz
нови преса за роло бали Fendt Rotana 180 V Xtra - 25 Messer нови преса за роло бали Fendt Rotana 180 V Xtra - 25 Messer нови преса за роло бали Fendt Rotana 180 V Xtra - 25 Messer
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи