Филтри -

Преси за роло бали Krone

Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

76 огласа: Преси за роло бали Krone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Работни часови/бали 4000
Година 2018 Километража 129 м/ч Ширина на опфаќање 2.2 м
Украина, Олександрівка
Контактирајте го продавачот
30.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Украина, Олександрівка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови преса за роло бали Krone Fortima F 1250 MC нови преса за роло бали Krone Fortima F 1250 MC нови преса за роло бали Krone Fortima F 1250 MC
3
Контактирајте го продавачот
42.300 € Со вклучен ДДВ
Ширина на бала 1.2 м Дијаметар на бала 1 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.05 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
57.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на бала 1.2 м Потребна сила на трактор 100 кс ISOBUS ISOBUS
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.05 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
67.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на бала 1.2 м Дијаметар на бала 1500 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.15 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
14.600 €
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
нови преса за роло бали Krone Comprima F 125 нови преса за роло бали Krone Comprima F 125 нови преса за роло бали Krone Comprima F 125
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
25.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
51.900 €
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gützkow
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.371 €
Ширина на бала 1.2 м Дијаметар на бала 1 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Trendelburg
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Dusseldorf
преса за роло бали Krone Comprima CF 155 XC
1
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Работни часови/бали 14600
Година 2017 Километража 17800 м/ч Ширина на опфаќање 2.15 м
Германија, Ansbach
Контактирајте го продавачот
39.410 € PLN 168.000 PLN
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.764 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.900 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Јапонија, Chiba ken
преса за роло бали Krone KR 125 rundballepresse (delepresse) преса за роло бали Krone KR 125 rundballepresse (delepresse)
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1900 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Møre og Romsdal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 561 м/ч Ширина на опфаќање 215 м
Германија, Fürstenstein
Контактирајте го продавачот
50.000 € Со вклучен ДДВ
Дијаметар на бала 1500 мм
Година 05/2018 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Borisov
Контактирајте го продавачот
39.076 €
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Erbach
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи