Филтри -

Преси за роло бали Kuhn

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Преси за роло бали Kuhn

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Heukelum
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.000 €
ISOBUS ISOBUS
Година 2009 Километража 5400 м/ч Ширина на опфаќање 2.2 м
Германија, Sittensen
нови преса за роло бали Kuhn VB 3195 Opticut нови преса за роло бали Kuhn VB 3195 Opticut
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Trendelburg
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Ширина на бала 1.2 м Дијаметар на бала 160 мм
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 2.3 м
Германија, Kunde
нови преса за роло бали Kuhn VB3155 OPENTHROAT
1
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Дијаметар на бала 1600 мм
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Peñaranda de Bracamonte
Контактирајте го продавачот
33.800 €
Година 2009 Километража 1321 м/ч Ширина на опфаќање
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenstein
Контактирајте го продавачот
12.910 € PLN 55.000 PLN
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Година 05/2013 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Genas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
ISOBUS ISOBUS
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Heukelum
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
46.710 € PLN 199.000 PLN
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
78.500 €
Година 2021 Километража 8490 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
преса за роло бали Kuhn Rundballenpresse FB 2125
1
Контактирајте го продавачот
14.875 € Со вклучен ДДВ
Работни часови/бали 12476
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Германија, Geldern
Контактирајте го продавачот
14.875 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Германија, Kruft
Контактирајте го продавачот
58.920 € PLN 251.000 PLN
Година 2020 Километража 35 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Babice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Левків
нови преса за роло бали Kuhn FB 119 нови преса за роло бали Kuhn FB 119 нови преса за роло бали Kuhn FB 119
3
Контактирајте го продавачот
27.630 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Левків
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се