Филтри -

Преси за роло бали New Holland

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

42 огласа: Преси за роло бали New Holland

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Harsum
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Година 11/2005 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Šilalė
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Година 01/2018 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Nordland
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Работна брзина 40 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 1.9 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Година 06/2000 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Ruinerwold
Контактирајте го продавачот
63.010 € PLN 270.000 PLN
Година 2018 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Kurowo
Контактирајте го продавачот
12.184 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Telemark
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Agronetto
преса за роло бали New Holland BR7070
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
20.590 € SEK 239.000 SEK
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
52.200 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Telemark
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Година 1992 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Година 1992 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Година 1992 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
33.220 € GBP 28.000 GBP
Година 2009 Километража 1588 м/ч Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
9.496 €
Година 2008 Километража 900 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, L'HOPITAL ST LIEFFROY
Контактирајте го продавачот
47.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на бала 120 м Дијаметар на бала 90 мм Работна брзина 30 км/ч Потребна сила на трактор 60 кс Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање 120 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
47.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на бала 1.2 м Дијаметар на бала 180 мм Потребна сила на трактор 90 кс Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, с. Гаразджа
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eggendorf
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Естонија, Lohkva küla
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи