Филтри -

Приклучни распрскувачи на ѓубриво Kverneland

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

27 огласа: Приклучни распрскувачи на ѓубриво Kverneland

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Година Километража Носивост
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Зафатнина 2150 м³ Ширина на опфаќање 24 м Потребна сила на трактор 100 кс Капацитет 20 т/ч Работна брзина 8 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин ISOBUS ISOBUS Тип за трактор
Година 2016 Километража 120 м/ч Носивост 3000 кг
Чехија
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови приклучен распрскувач на ѓубриво Kverneland RO-EDW GEO SPREAD HIGH FLOW
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Холандија, BORSSELE
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Зафатнина 3.2 м³
Година 2011 Километража Носивост
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Зафатнина 0.5 м³ Тип за трактор
Година 2022 Километража Носивост
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 21 м
Година 2020 Километража Носивост
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Германија, Steinheim
Контактирајте го продавачот
12.600 €
Зафатнина 1.1 м³ Ширина на опфаќање 24 м ISOBUS ISOBUS Тип за трактор
Година 2021 Километража Носивост
Германија, Splietsdorf
нови приклучен распрскувач на ѓубриво Kverneland Exacta-CL Geospread 1300 нови приклучен распрскувач на ѓубриво Kverneland Exacta-CL Geospread 1300 нови приклучен распрскувач на ѓубриво Kverneland Exacta-CL Geospread 1300
3
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Носивост
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Година 2012 Километража Носивост
Германија, Husum
Контактирајте го продавачот
3.697 €
Година 2013 Километража Носивост
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
20.780 €
Година 2022 Километража Носивост
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Ширина на опфаќање 45 м Тип за трактор
Година 2023 Километража Носивост
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2011 Километража Носивост
Естонија, Lohkva küla
Контактирајте го продавачот
20.110 €
Година 2022 Километража Носивост
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.977 €
Година 2008 Километража Носивост
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Година 1900 Километража Носивост
Норвешка, Østfold
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Зафатнина 2000 м³ Ширина на опфаќање 36 м
Година 2009 Километража Носивост
Украина, с. Березовичи
Контактирајте го продавачот
6.990 € PLN 30.000 PLN
Година 2012 Километража Носивост
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Ширина на опфаќање 54 м
Година 2016 Километража Носивост
Германија, Bamberg
приклучен распрскувач на ѓубриво Kverneland TLX 3900 GeoSpread приклучен распрскувач на ѓубриво Kverneland TLX 3900 GeoSpread
2
Контактирајте го продавачот
18.700 €
Зафатнина 3.9 м³ Ширина на опфаќање 44 м ISOBUS ISOBUS Тип за трактор
Година 2019 Километража Носивост
Франција, Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize
Контактирајте го продавачот
аукција 2.815 € DKK 21.000 DKK
Зафатнина 3 м³ Ширина на опфаќање 2.5 м ISOBUS ISOBUS
Година 2006 Километража Носивост
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Ширина на опфаќање 45 м Тип за трактор
Година 2023 Километража Носивост
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Холандија, BORSSELE
нови приклучен распрскувач на ѓубриво Kverneland GEOSPREAD 1500 G3
1
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Зафатнина 1.5 м³
Година 2022 Километража Носивост
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи