Филтри -

Приклучни распрскувачи на ѓубриво Rauch

Резултати од пребарување: 105 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

105 огласа: Приклучни распрскувачи на ѓубриво Rauch

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Контактирајте го продавачот
33.000 € Со вклучен ДДВ
ISOBUS ISOBUS Тип за трактор
Година 2024 Километража Носивост
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
12.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 42 м Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Носивост 1400 кг
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.589 €
Година 2009 Километража Носивост
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
5.332 €
Ширина на опфаќање 21 м
Година 2008 Километража Носивост
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 2006 Километража Носивост
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
10.700 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 1.4 м³ Ширина на опфаќање 36 м Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Носивост 1400 кг
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
4.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Километража Носивост
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Година 2020 Километража Носивост
Германија, De-21439 Marxen
Контактирајте го продавачот
42.390 € KZT 20.500.000 KZT
Зафатнина 4200 м³ Ширина на опфаќање 50 м Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 30 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин ISOBUS ISOBUS Тип за трактор
Година 01/2024 Километража Носивост 3000 кг
Казахстан, Kokshetau
Контактирајте го продавачот
14.550 €
Година 2023 Километража Носивост
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Ширина на опфаќање 2 м
Година 2020 Километража Носивост
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Година 1993 Километража Носивост
Норвешка, Vest-Agder
Контактирајте го продавачот
16.700 €
Зафатнина 1.4 м³ Тип за трактор
Година 2023 Километража Носивост 3200 кг
Германија, 48480 Spelle
аукција 79,84 € SEK 900 SEK
Година 2008 Километража Носивост
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 42 м
Година 2023 Километража Носивост
Холандија, Genemuiden
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Холандија, Broekland
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Година 1998 Километража Носивост
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
2.900 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 3.5 м³ Ширина на опфаќање 21 м Тип за трактор
Година 2000 Километража Носивост
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Зафатнина 3 м³ Ширина на опфаќање 27 м Тип за трактор
Година 2009 Километража Носивост
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
1.900 € Со вклучен ДДВ
Година 1995 Километража 1 м/ч Носивост
Австрија, Korneuburg
приклучен распрскувач на ѓубриво Rauch AXIS 30.1
1
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 24 м
Година Километража Носивост
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 27 м
Година 2009 Километража Носивост
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Ширина на опфаќање 42 м Тип за трактор
Година 2022 Километража Носивост 3200 кг
Германија, Gülzow-Prüzen Ot Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Носивост
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Холандија, Coevorden
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 105 огласа
Прикажи