Филтри -

Приклучни распрскувачи на ѓубриво Unia

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

20 огласа: Приклучни распрскувачи на ѓубриво Unia

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MXL 2100 нови приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MXL 2100 нови приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MXL 2100
3
Контактирајте го продавачот
11.980 € Без ДДВ
Зафатнина 3000 м³ PTO PTO
Година 2022 Километража Носивост
Словачка
Контактирајте го продавачот
800 US$ EUR ≈ 751 €
Година 07/2013 Километража Носивост
Украина, Сутківці
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
516,40 € UAH 22.000 UAH
Ширина на опфаќање 12 м Потребна сила на трактор 80 кс Тип за трактор
Година 07/2010 Километража Носивост
Украина, Лісоводи
приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MXL-3000 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MXL-3000
2
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.694 €
Година 2012 Километража Носивост
Украина, Привітів
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.632 €
Година 2010 Километража Носивост
Украина, Шарівка
приклучен распрскувач на ѓубриво Unia  DPX-1.0 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia  DPX-1.0 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia  DPX-1.0
3
Контактирајте го продавачот
2.000 US$ EUR ≈ 1.877 €
Година 2015 Километража Носивост
Украина, Стара Синява
приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600
3
Контактирајте го продавачот
280 US$ EUR ≈ 262,80 €
Година 2007 Километража Носивост
Украина, Глинськ
приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600
3
Контактирајте го продавачот
280 US$ EUR ≈ 262,80 €
Година Километража Носивост
Украина, Глинськ
приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600
3
Контактирајте го продавачот
280 US$ EUR ≈ 262,80 €
Година Километража Носивост
Украина, Глинськ
нови приклучен распрскувач на ѓубриво Unia 500MX
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 12 м
Година Километража Носивост
Узбекистан, Tashkent
нови приклучен распрскувач на ѓубриво Unia 850MX
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 0.85 м³ Ширина на опфаќање 24 м Потребна сила на трактор 60 кс
Година Километража Носивост
Узбекистан, Tashkent
нови приклучен распрскувач на ѓубриво Unia 2-Scheiben Düngerstreuer MXL 2100, NEU, Streubreite bis 36 m, 21
1
Контактирајте го продавачот
10.300 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Германија, Itterbeck
нови приклучен распрскувач на ѓубриво Unia 2-Scheiben Düngerstreuer MXL 1200, NEU, Streubreite bis 36 m, 12
1
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
375,60 € UAH 16.000 UAH
Ширина на опфаќање 10 м Потребна сила на трактор 80 кс
Година 07/2004 Километража Носивост
Украина, Гречана
Контактирајте го продавачот
375,60 € UAH 16.000 UAH
Ширина на опфаќање 10 м Тип за трактор
Година 07/2004 Километража Носивост
Украина, Гречана
приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX-850 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX-850 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX-850
3
Контактирајте го продавачот
375,60 € UAH 16.000 UAH
Ширина на опфаќање 10 м Потребна сила на трактор 80 кс
Година 07/2004 Километража Носивост
Украина, Гречана
приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX-850 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX-850
2
Контактирајте го продавачот
375,60 € UAH 16.000 UAH
Ширина на опфаќање 10 м Потребна сила на трактор 80 кс
Година 07/2004 Километража Носивост
Украина, Гречана
Контактирајте го продавачот
352,10 € UAH 15.000 UAH
Ширина на опфаќање 10 м Потребна сила на трактор 80 кс Тип за трактор
Година 07/2004 Километража Носивост
Украина, Гречана
Контактирајте го продавачот
586,90 € UAH 25.000 UAH
Ширина на опфаќање 28 м Потребна сила на трактор 80 кс Тип за трактор
Година 07/2012 Километража Носивост
Украина, Лісківці
приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600 приклучен распрскувач на ѓубриво Unia MX 1600
3
Контактирајте го продавачот
400 US$ EUR ≈ 375,50 €
Година 2007 Километража Носивост
Украина, Марківка
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се