Филтри -

Прскалки монтирани на трактор

Резултати од пребарување: 661 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

661 огласа: Прскалки монтирани на трактор

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Капацитет
нови прскалка монтирана на трактор Öntar Atrox AGM Trailed Pulverizator with Lateral type Spray Boom нови прскалка монтирана на трактор Öntar Atrox AGM Trailed Pulverizator with Lateral type Spray Boom нови прскалка монтирана на трактор Öntar Atrox AGM Trailed Pulverizator with Lateral type Spray Boom
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Капацитет
Австралија, Albury
ÖNTAR AGRICULTURAL MACHINERY
Контактирајте го продавачот
3.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2000 Километража 1 м/ч Капацитет
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Капацитет
Холандија, Groningen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2000 Километража 1 м/ч Капацитет
Австрија, Großpersdorf
аукција аукција
Капацитет на резервоар 850 л
Година 1984 Километража Капацитет
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
аукција аукција
Година 2009 Километража Капацитет
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
аукција 8,60 € SEK 100 SEK
Капацитет на резервоар 600 л Ширина на опфаќање 10 м
Година Километража Капацитет
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Капацитет на резервоар 8000 л Ширина на опфаќање 27 м
Година 2007 Километража Капацитет
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 400 л Ширина на опфаќање 12 м Работна брзина 8 км/ч
Година 01/2024 Километража Капацитет 6 ха/час
Украина, пгт Новоселки
Контактирајте го продавачот
24.250 € Без ДДВ
Година Километража Капацитет
Холандија, Wijhe
аукција 8,60 € SEK 100 SEK
Година 2017 Километража Капацитет
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
аукција 17,19 € SEK 200 SEK
Година 2017 Километража Капацитет
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Година 06/2000 Километража Капацитет
Холандија, Ruinerwold
прскалка монтирана на трактор Jessernigg 800 Fass прскалка монтирана на трактор Jessernigg 800 Fass
2
Контактирајте го продавачот
150 € Со вклучен ДДВ
Година 1991 Километража 1 м/ч Капацитет
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Капацитет на резервоар 1200 л
Година 2008 Километража Капацитет
Финска
Контактирајте го продавачот
4.000 US$ EUR ≈ 3.693 €
Капацитет на резервоар 800 л Ширина на опфаќање 12 м
Година Километража Капацитет
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
аукција 171,90 € SEK 2.000 SEK
Година Километража Капацитет
Шведска, St Olof
Контактирајте го продавачот
аукција 1.374 € DKK 10.250 DKK
Година 2006 Километража Капацитет
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Капацитет на резервоар 50 л
Година Километража Капацитет
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Капацитет на резервоар 50 л
Година Километража Капацитет
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Капацитет
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Капацитет
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Капацитет на резервоар 100 л
Година Километража Капацитет
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2008 Километража 5 м/ч Капацитет
Ирска, Borris
Контактирајте го продавачот
152,30 € PLN 650 PLN
Ширина на опфаќање 1.5 м
Година Километража Капацитет
Полска, Słupia
прскалка монтирана на трактор Horsch PT 270
1
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2014 Километража 4100 м/ч Капацитет
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 661 огласа
Прикажи