Филтри -

Прскалки монтирани на трактор Boss

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Прскалки монтирани на трактор Boss

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Капацитет
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Капацитет на резервоар 100 л
Година Километража Капацитет
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Agronetto
нови прскалка монтирана на трактор Boss FLSP-27-061
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Капацитет на резервоар 100 л
Година Километража Капацитет
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Капацитет на резервоар 100 л
Година Километража Капацитет
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Капацитет на резервоар 100 л
Година Километража Капацитет
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Agronetto

Други марки во делот "Прскалки монтирани на трактор"

Контактирајте го продавачот
3.800 €
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2003 Километража Капацитет
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
24.250 € Без ДДВ
Година Километража Капацитет
Холандија, Wijhe
нови прскалка монтирана на трактор Agromaster F600 нови прскалка монтирана на трактор Agromaster F600
2
Контактирајте го продавачот
1.334 € UZS 18.000.000 UZS
Капацитет на резервоар 600 л
Година Километража Капацитет
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 1000 л Ширина на опфаќање 18.01368 м
Година 2011 Километража Капацитет
Романија, Bihor
LORGER SRL
5 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Капацитет на резервоар 1000 л Ширина на опфаќање 16 м
Година 1992 Километража Капацитет
Германија, Gerichshain
Контактирајте го продавачот
аукција 147,40 € DKK 1.100 DKK
Капацитет на резервоар 850 л
Година Километража Капацитет
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција 93,83 € DKK 700 DKK
Капацитет на резервоар 1600 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2008 Километража Капацитет
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Капацитет на резервоар 800 л
Година Километража Капацитет
Данска, Svendborg
Контактирајте го продавачот
1.850 € Без ДДВ
Година Километража Капацитет
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
350 € Со вклучен ДДВ
Година 1901 Километража 1 м/ч Капацитет
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
992 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 600 л Ширина на опфаќање 10 м
Година Километража Капацитет
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
6.900 € Со вклучен ДДВ
Година 1901 Километража 1 м/ч Капацитет
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
1.653 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12 м
Година Километража Капацитет
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
прскалка монтирана на трактор Moteska 1000
1
Контактирајте го продавачот
1.140 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 18 м
Година Километража Капацитет
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
прскалка монтирана на трактор Cita tehnika H-610 600 прскалка монтирана на трактор Cita tehnika H-610 600
2
Контактирајте го продавачот
661 € Без ДДВ
Година Километража Капацитет
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
прскалка монтирана на трактор Lindus 2000
1
Контактирајте го продавачот
1.999 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 18 м
Година Километража Капацитет
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Капацитет
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
33.300 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 15 м
Година 2022 Километража Капацитет
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
14.840 € GBP 12.500 GBP
Капацитет на резервоар 1500 л
Година 2021 Километража 100 м/ч Капацитет
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
7.514 € PLN 32.860 PLN
Капацитет 135 л/мин Капацитет на резервоар 800 л Ширина на опфаќање 18 м Работна брзина 5 км/ч Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2024 Километража Капацитет
Полска, Staroźreby
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
1.050 €
Капацитет на резервоар 600 л Ширина на опфаќање 12 м
Година 1996 Километража Капацитет
Германија, Straubing
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи