Филтри -

Растурачи на арско ѓубре

Резултати од пребарување: 513 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

513 огласа: Растурачи на арско ѓубре, засилувачи на арско ѓубре

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.511 € PLN 32.000 PLN
Зафатнина 3.4 м³ Ширина на опфаќање 2 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 45 кс Работна брзина 25 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 4000 кг
Полска, Maków Mazowiecki, Mazowieckie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
24.150 € PLN 102.900 PLN
Зафатнина 10 м³ Ширина на опфаќање 12 м Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 25 км/ч
Година 2023 Километража Носивост 10000 кг
Полска, Maków Mazowiecki, Mazowieckie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.210 € PLN 77.600 PLN
Зафатнина 6.4 м³ Ширина на опфаќање 12 м Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 25 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 8000 кг
Полска, Maków Mazowiecki, Mazowieckie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
12.150 € PLN 51.750 PLN
Зафатнина 4.5 м³
Година 2024 Километража Носивост 4500 кг
Полска, Pilica
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
11.780 € PLN 50.200 PLN
Зафатнина 5.4 м³ Ширина на опфаќање 2.2 м Потребна сила на трактор 60 кс Работна брзина 25 км/ч
Година 2024 Километража Носивост 6000 кг
Полска, Maków Mazowiecki, Mazowieckie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2024 Километража Носивост
Турција
Контактирајте го продавачот
99.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 24 м Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2024 Километража Носивост
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
90.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 24 м
Година 2018 Километража Носивост
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
75.546 €
Зафатнина 28500 м³ Ширина на опфаќање 27 м
Година 2009 Километража Носивост 28500 кг
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Зафатнина 10000 м³
Година Километража Носивост 10000 кг
Германија, 17094 Pragsdorf
нови растурач на арско ѓубре Pronar
1
Контактирајте го продавачот
46.690 € Без ДДВ
Зафатнина 11.3 м³
Година 2019 Километража Носивост 12000 кг
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10 м Капацитет 300 т/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 04/2024 Километража Носивост 10000 кг
Украина, Cherkasy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 18 м Капацитет 300 т/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 04/2024 Километража Носивост 14000 кг
Украина, Cherkasy
аукција 8,64 € SEK 100 SEK
Година Километража Носивост
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
аукција 34,57 € SEK 400 SEK
Година Километража Носивост
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
53.500 €
Година 2014 Километража Носивост
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Година Километража Носивост
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
139.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 25 м³ Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2021 Километража Носивост 22000 кг
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Зафатнина 22 м³ Ширина на опфаќање 24 м Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2013 Километража Носивост 18000 кг
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Зафатнина 7 м³ Ширина на опфаќање 12 м
Година 1986 Километража Носивост 7 кг
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.850 €
Година 2016 Километража Носивост
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Зафатнина 18500 м³
Година 2009 Километража Носивост 18500 кг
Германија, 27793 Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Зафатнина 37000 м³
Година 2008 Километража Носивост 37000 кг
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Зафатнина 15000 м³
Година 1998 Километража Носивост 15000 кг
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Зафатнина 21 м³ Ширина на опфаќање 150 м
Година 2008 Километража 17850 м/ч Носивост 21 кг
Германија, Kunde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 513 огласа
Прикажи
Претплати се