Филтри -

Реверзибилни плугови

Резултати од пребарување: 888 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

888 огласа: Реверзибилни плугови, плуг обртач

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2002 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 245 кс
Година 2010 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6+1
Украина, Novgorodka
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 315 кс
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 6+1
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2007 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4+1
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2009 Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
14.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2009 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4+1
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Холандија, Hillegom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Германија, Werl-Oberbergstraße
Контактирајте го продавачот
16.560 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на обработка 3500 мм Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Украина, м.Вінниця
нови реверзибилен плуг Agropa Group AGP 11-540 (4+1) нови реверзибилен плуг Agropa Group AGP 11-540 (4+1) нови реверзибилен плуг Agropa Group AGP 11-540 (4+1)
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
20.300 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на обработка 3500 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4+1
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
9.646 € UAH 419.100 UAH
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 1.8 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Ширина на опфаќање 2.25 м Број на куќишта 4+1
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
4.603 € UAH 200.000 UAH
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 0.96 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 80 м Број на куќишта 2
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
23.590 € UAH 1.025.000 UAH
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 2.8 ха/час Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 3.5 м Број на куќишта 6+1
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
7.582 € UAH 329.500 UAH
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 1.4 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Ширина на опфаќање 1.8 м Број на куќишта 3+1
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
5.024 € UAH 218.300 UAH
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 0.96 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Ширина на опфаќање 1.2 м Број на куќишта 3
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
11.300 € UAH 490.800 UAH
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 2.4 ха/час Потребна сила на трактор 210 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта 5+1
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
1.134.000 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 320 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Ширина на опфаќање 4 м Број на куќишта 6+1+1
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
25.960 € UAH 1.128.000 UAH
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 2.8 ха/час Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 3.5 м Број на куќишта 5+1+1
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
26.100 € UAH 1.134.000 UAH
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 4 м Број на куќишта
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5+1
Германија, Schladen
Контактирајте го продавачот
4.700 € PLN 20.000 PLN
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 450 кс
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 12
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6
Украина
Контактирајте го продавачот
14.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5+1
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2003 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Украина, Zvenyhorodka
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 888 огласа
Прикажи