Филтри -

Реверзибилни плугови Gregoire Besson

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

27 огласа: Реверзибилни плугови Gregoire Besson

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Ширина на опфаќање 2 м Број на куќишта
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
3.771 € UAH 171.000 UAH
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година 01/2008 Ширина на опфаќање 2.45 м Број на куќишта 6+1+1
Украина, Нараївка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Длабочина на обработка 320 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2018 Ширина на опфаќање 4 м Број на куќишта 8
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Година 2005 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.234 €
Година 2008 Ширина на опфаќање Број на куќишта 7
Украина, Марківка
Контактирајте го продавачот
7.806 € PLN 33.500 PLN
Година 2002 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.810 €
Длабочина на обработка 35 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 8 км/ч Работни часови 300 ха/час
Година 2006 Ширина на опфаќање 3.2 м Број на куќишта 7+1
Украина, Кропивницький
реверзибилен плуг Gregoire Besson SPB 9
1
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Година 2008 Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Романија
Контактирајте го продавачот
8.155 € PLN 35.000 PLN
Година 2012 Ширина на опфаќање 2 м Број на куќишта 3+1
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.862 €
Година 2004 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6+1
Украина, Тепликский р-н, с. Тополевка
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.404 €
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Бродецкое
реверзибилен плуг Gregoire Besson SPB-9 реверзибилен плуг Gregoire Besson SPB-9 реверзибилен плуг Gregoire Besson SPB-9
3
Контактирајте го продавачот
6.615 € UAH 300.000 UAH
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2014 Ширина на опфаќање Број на куќишта 7+1
Украина, Нова Ободівка
Контактирајте го продавачот
11.030 € UAH 500.000 UAH
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 9
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 2001 Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Латвија, Amazone22
Контактирајте го продавачот
13.700 € Без ДДВ
Година 1998 Ширина на опфаќање Број на куќишта 7
Естонија, Lohkva küla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5+1
Белгија, Geer
Контактирајте го продавачот
3.308 € UAH 150.000 UAH
Година 07/2008 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Pishky
Контактирајте го продавачот
3.006 € PLN 12.900 PLN
Година 1996 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
10.720 € PLN 46.000 PLN
Година 2002 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Година 2003 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5+1
Романија, Chichiș
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Година 2019 Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
4.660 € PLN 20.000 PLN
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.862 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи