Филтри -

Реверзибилни плугови Lemken

Резултати од пребарување: 252 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

252 огласа: Реверзибилни плугови Lemken

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Ширина на опфаќање 2.5 м Број на куќишта
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Година 2009 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
51.000 €
Година 2018 Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 3
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
23.900 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2002 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6+1
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Ширина на опфаќање Број на куќишта 9
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 3
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 7
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.486 €
Година 2015 Ширина на опфаќање Број на куќишта 3+1
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
14.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5+1
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2003 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
8.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2001 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4+1
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Година 2007 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Германија, Langenau
реверзибилен плуг Lemken EurOpal 7 реверзибилен плуг Lemken EurOpal 7 реверзибилен плуг Lemken EurOpal 7
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 2020 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Година 2017 Ширина на опфаќање 330 м Број на куќишта
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Година 2018 Ширина на опфаќање 250 м Број на куќишта
Германија, Langenau
нови реверзибилен плуг Lemken JUWEL 10 M 6 N 100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Година 2000 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6+1
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Година 2003 Ширина на опфаќање Број на куќишта 2+1
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Година 2003 Ширина на опфаќање Број на куќишта 3
Украина, Kyiv
реверзибилен плуг Lemken VariDiamante 8 реверзибилен плуг Lemken VariDiamante 8 реверзибилен плуг Lemken VariDiamante 8
3
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Година 2010 Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 6+1
Бугарија, Targovishte
реверзибилен плуг Lemken EurOpal реверзибилен плуг Lemken EurOpal реверзибилен плуг Lemken EurOpal
3
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Потребна сила на трактор 125 кс
Година 2009 Ширина на опфаќање 1.6 м Број на куќишта 3+1
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2007 Ширина на опфаќање 1 м Број на куќишта 3+1
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2011 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4+1
Украина, Zvenyhorodka
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 252 огласа
Прикажи