Филтри -

Реверзибилни плугови Rabe

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

35 огласа: Реверзибилни плугови Rabe

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Потребна сила на трактор 60 кс
Година Ширина на опфаќање 1.2 м Број на куќишта 4
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
21.000 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на обработка 250 мм
Година 2023 Ширина на опфаќање 2 м Број на куќишта 3+1
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.800 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2010 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4+1
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 2.5 м Број на куќишта 4+1
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
17.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2009 Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта 6
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
54.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 4 м Број на куќишта 8
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
7.200 US$ EUR ≈ 6.640 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
аукција 5.600 € Без ДДВ
Година 2003 Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Литванија, Pasvalys
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Година 1998 Ширина на опфаќање Број на куќишта 9
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Година Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта
Германија, Aurich
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
2.800 US$ EUR ≈ 2.582 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Любомль
реверзибилен плуг Rabe Albatros MHA 140M IV
1
Контактирајте го продавачот
19.725 € Без ДДВ
Година 2017 Ширина на опфаќање 2 м Број на куќишта
Германија, Bodenmais
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Agronetto
реверзибилен плуг Rabe SUPERALBATROS VARIO 140 M V 80
1
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 2000 Ширина на опфаќање 2.65 м Број на куќишта 5
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Година 2018 Ширина на опфаќање 5 м Број на куќишта
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
11.900 US$ EUR ≈ 10.970 €
Длабочина на обработка 320 мм Потребна сила на трактор 165 кс
Година Ширина на опфаќање 1.9 м Број на куќишта 4+1
Украина, Bila Tserkva
реверзибилен плуг Rabe SUPER ALBATROS V 160 M V
1
Контактирајте го продавачот
аукција 5.400 € Со вклучен ДДВ
Година 2009 Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта
Германија
Контактирајте го продавачот
6.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2002 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Украина, Kyiv
реверзибилен плуг Rabe Albatros реверзибилен плуг Rabe Albatros реверзибилен плуг Rabe Albatros
3
Контактирајте го продавачот
4.300 US$ EUR ≈ 3.966 €
Длабочина на обработка 25 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година 03/2000 Ширина на опфаќање 33 м Број на куќишта 2+1
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
7.800 US$ EUR ≈ 7.194 €
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 02/2000 Ширина на опфаќање 35 м Број на куќишта 3+1
Украина, Vinnytsia
реверзибилен плуг Rabe Albatros реверзибилен плуг Rabe Albatros реверзибилен плуг Rabe Albatros
3
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.611 €
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 02/2000 Ширина на опфаќање 35 м Број на куќишта 3
Украина, Vinnytsia
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи