Филтри -

Реверзибилни плугови Vogel & Noot

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Реверзибилни плугови Vogel & Noot

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година 2005 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Романија, Tarcea
LORGER SRL
4 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Година 2001 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Романија, Bihor
LORGER SRL
4 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.520 €
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5+1+1
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 30 ха/час Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2011 Ширина на опфаќање 4.5 м Број на куќишта 9
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Романија, Jud. CONSTANŢA
реверзибилен плуг Vogel & Noot S 950 3S Euromat реверзибилен плуг Vogel & Noot S 950 3S Euromat реверзибилен плуг Vogel & Noot S 950 3S Euromat
3
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Година 1998 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
11.200 € Со вклучен ДДВ
Година 2000 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
6.900 € Со вклучен ДДВ
Година 1995 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Година 2013 Ширина на опфаќање 1.5 м Број на куќишта 3
Украина, Товстолуг
реверзибилен плуг Vogel & Noot Hektor реверзибилен плуг Vogel & Noot Hektor реверзибилен плуг Vogel & Noot Hektor
3
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 3.2 км/ч Работни часови 5000 ха/час
Година 2013 Ширина на опфаќање 3.2 м Број на куќишта 8
Украина, Товстолуг
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.222 €
Година 2014 Ширина на опфаќање Број на куќишта 7
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Година 2001 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Романија, Borș
реверзибилен плуг Vogel & Noot Plus XS 950 Vario
1
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 2009 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Година 1901 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
8.253 € PLN 35.200 PLN
Година 2009 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
6.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2015 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
19.635 € Со вклучен ДДВ
Година 2015 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Германија, Kruft
реверзибилен плуг Vogel & Noot XMS1000 Vario
1
Контактирајте го продавачот
10.560 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Франција, Soultz-sous-Forêts
реверзибилен плуг Vogel & Noot PF 22504 реверзибилен плуг Vogel & Noot PF 22504 реверзибилен плуг Vogel & Noot PF 22504
3
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Година 1992 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Германија, Oyten
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се