Филтри -

Ротациони жетварки за пченка Claas од Европа

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

46 огласа: Ротациони жетварки за пченка Claas

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 600 SD
1
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Liebenwalde
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Број на редови 8
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
21.090 €
Број на редови 10
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
22.594 €
Број на редови 12
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Fürstenstein
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Германија, Nordenham
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 900 3T
1
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Meppen
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 450
1
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
119.500 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
ротациона жетварка за пченка Claas RU 600 XTRA за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Работна брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Број на редови 12
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
48.950 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 750
1
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи