Филтри -

Ротациони жетварки за пченка Claas од Германија

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

41 огласа: Ротациони жетварки за пченка Claas од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Работна брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Број на редови 12
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Meppen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 600
1
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 600
1
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
48.950 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 750
1
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 750
1
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 750
1
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 450
1
Контактирајте го продавачот
31.800 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 900
1
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 750
1
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
56.500 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 750 AC TS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
35.950 €
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Liebenwalde
ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 900
1
Контактирајте го продавачот
аукција 9.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 750
1
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 600 SD 3T
1
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 900
1
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
ротациона жетварка за пченка Claas Disc 610
1
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 750
1
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
25.750 €
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 600 SD
1
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
ротациона жетварка за пченка Claas ORBIS 450 MAISGEBI
1
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се