Филтри -

Ротациони жетварки за пченка Krone

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Ротациони жетварки за пченка Krone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
ротациона жетварка за пченка Krone Kemper 460 ротациона жетварка за пченка Krone Kemper 460 ротациона жетварка за пченка Krone Kemper 460
3
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Број на редови 8
Година 09/2010 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Италија
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
39.190 € GBP 33.000 GBP
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
14.980 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи